High League 7 kursy, typy, kiedy, karta walk, gdzie?

17 czerwca 2023 roku w Tauron Arenie w Krakowie dojdzie do kolejnej gali High League. Będzie to kolejne wydarzenie organizowane przez jedną z największych organizacji freak fightowych w Polsce. High League 7 kursy i typy znajdziecie w poniższym artykule.

High League 7 typy, kursy, kiedy i karta walk

Organizacja krok po kroku odkrywa karty nadchodzacej gali. High League 7 kursy bukmacherskie pojawiać będą się na bieżąco w poniższej tabeli. Liczymy na spore emocje w Tauron Arenie w Krakowie.

High League 7 kursy i zakłady 1 2

Kubańczyk vs Alberto

2.22

OBSTAW TUTAJ

1.60

OBSTAW TUTAJ

High League 7 – kiedy i gdzie najbliższa gala?

 • High League 7 kiedy?
  17.06.2023
 • High League 7 gdzie?
  Tauron Arena, Kraków

Powyższe informacje są oficjalnymi podanymi przez organizację, której twarzą jest Malik Montana. Z racji tej, że gala będzie miała miejsce w Tauron Arenie w Krakowie, zatem jednej z największych hal sportowych w Polsce należy spodziewać się nazwisk, które będą w stanie zapełnić całą halę.

High League 7

Kto walczy na High League 7? Karta walk

 • Kubańczyk – Alberto (K1, 3 rundy po 3 minuty)

Już teraz wiadomo także, że na gali dojdzie nie tylko do rywalizacji z klasycznej karty walk, ale też do historycznego turnieju High League Grand Prix. Wiadomo, że wystąpią w nim Marcin Najman oraz Japczan. Kolejne nazwiska zostaną odkryte już wkrótce.

Aktualnie nie mamy wielu informacji na temat tego, kto zawalczy na gali 17 czerwca w Krakowie. Całośćiowa High League 7 karta walk nie jest jeszcze ujawniona. Na ten moment został ogłoszony jeden pojedynek Kubańczyk – Alberto, a resztę możemy opierać się na spekulacjach. W kuluarach mówi się, że kolejny raz w klatce zobaczymy Lexy Chaplin oraz Pawła Tyburskiego, który w swojej ostatniej walce z Denisem Załęckim nie zdążył się nawet dobrze spocić. Można spokojnie założyć, że High League 7 karta walk nie będzie zawierała nazwisk Jarosława “Paszy” Jarząbkowskiego oraz Mateusza “Don Diego” Kubiszyna. Obaj Panowie walczyli na ostatniej gali i mają już plany na przyszłość. Kubiszyn weźmie udział w pojedynku z Balboą o miano najlepszego zawodnika w walce na gołe pięści w naszym kraju. Natomiast Pasza postanowił wziąć sobie przerwę po ostatnim laniu jakie sprawił mu Marcin Dubiel.

Najważniejsze pytania o High League 7

 • High League 7 kiedy?
  17 czerwca 2023
 • High League 7 gdzie?
  Tauron Arena, Kraków
 • Kto walczy na High League 7?
  Karta walk to m.in. Kubańczyk – Alberto.
 • Gdzie znajdę na High League 7 typy?
  W naszym tekście.
 • Kto ma najwyższe na High League 7 kursy?
  Fortuna.