Holloway – Korean Zombie kursy, typy i zakłady (UFC Fight Night)

W sobotę, w godzinach porannych czasu polskiego odbędzie się kolejna gala największej federacji MMA na świecie, tym razem w Singapurze. W walce wieczoru zobaczymy bardzo ciekawie zapowiadające się starcie pomiędzy Maxem Hollowayem oraz Chan Sung Jungiem. W artkule przedstawimy Wam Holloway – Korean Zombie kursy na nadchodzący pojedynek oraz poznacie również nasze typowanie tego interesującego pojedynku. Serdecznie zapraszamy.

Holloway - Korean Zombie zakłady

Wygrana Hollowaya

1.11

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Korean Zombie

6.59

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na walkę

WEJDŹ NA STRONĘ

Max Holloway vs Korean Zombie Chan Sung Jung typy i kursy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem nadchodzącego starcia jest Max Holloway. Wskazują na to Holloway – Korean Zombie kursy. Przy nazwisku Hawajczyka znajdziemy kurs 1.11. Jest on bardzo niski i może dziwić aż tak wysokie faworyzowanie byłego mistrza kategorii piórkowej. Blessed na pewno jest faworytem, natomiast czy aż tak dużym? Powyżej w tabeli przedstawiamy Wam przykładowe kursy na walkę wieczoru w Singapurze.

Holloway - Korean Zombie typy

Holloway vs Korean Zombie typy naszym okiem

Olbrzymim faworytem nadchodzącego starcia jest Holloway. W naszej opinii w rzeczywistości kurs na jego zwycięstwo jest zbyt niski, dlatego też nasze Holloway vs Korean Zombie typy będziemy kierować w stronę wygranej underdoga, który ma większe szanse na wygraną niż wskazują na to kursy oferowane przez bukmacherów.

Jak wspominaliśmy, Amerykanin jest olbrzymim faworytem. Naszym zdaniem aż za dużym, w związku z czym nasze Holloway vs Korean Zombie typy będziemy kierować w stronę Koreańczyka, który mimo słabszej passy ostatnimi czasy, nadal prezentuje wysoki poziom sportowymi i może zagrozić swojemu rywalowi. Ważną rolę może odegrać miejsce rozgrywania pojedynku. Gale w Singapurze cechują się specyficznymi warunkami atmosferycznymi, które są charakterystyczne dla regionu azjatyckiego co może sprawiać problemy Hollowayowi, choć nie musi bo Hawajczyk zawsze słynął z dobrej kondycji.

Odbierz 20 zł bez depozytu za rejestrację i weryfikację w Fortunie. Dodatkowo, Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do 100 zł. Jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki.

ODBIERZ BONUS

Holloway vs Korean Zombie kurs na Maxa Hollowaya

Kurs na wygraną Hawajczyka wynosi raptem 1.11. Czyni to z niego absurdalnie dużego faworyta, naszym zdaniem aż za dużego. Warto tutaj zaznaczyć, że jest to spowodowane ostatnimi występami obu panów w oktagonie. Hawajczyk od lipca 2019 roku przegrał w UFC trzy walki lecz wszystkie z Alexandrem Volkanovskim, który jest uważany za jednego z najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe. Holloway to zawodnik, o których mówi się że są volume puncherami. W trakcie pojedynków zadaje olbrzymią ilość ciosów, co prowadzi do sukcesywnego rozbijania rywali i zakończeniem pojedynku przed czasem. Korean Zombie to zawodnik, który ma na koncie sporo oktagonowych wojen, więc jego odporność na ciosy może pozostawiać sporo do życzenia zatem warto spojrzeć na kurs na wygraną Hawajczyka przed czasem.

Holloway vs Korean Zombie kurs na Korean Zombie Chan Sung Junga

Koreańczyk to jeden z najbardziej lubianych zawodników w całym UFC. W trakcie swojej kariery stoczył niezliczoną ilość pojedynków, które podnosiły kibiców z krzesełek. Pomimo licznych porażek na koncie w ostatnich latach nadal jest jednym z najbardziej cenionych fighterów w swojej kategorii wagowej. Kurs na jego zwycięstwo z Hollowayem wynosi aż 6.85. Naszym zdaniem jest on zdecydowanie za wysoki i jeśli stawiać na czyjeś zwycięstwo to wyłącznie na Junga. Korean Zombie zapewne podejmie walkę w stójce, w której czuje się bardzo dobrze. Tutaj przewagę powinien mieć Hawajczyk, wiec po cichu liczymy, że Koreańczyk będzie szukał sprowadzenia walki do parteru, gdzie powinien mieć przewagę.

UFC Fight Nigh: Holloway vs Korean Zombie: kiedy walka?

Walka odbędzie się w sobotę 26 września około godziny 15:00 czasu polskiego.

Najczęstsze pytania o Holloway vs Korean Zombie

  • Kiedy Holloway vs Korean Zombie?
    Walka odbędzie się w sobotę 26 września około godziny 15:00 czasu polskiego.
  • Jakie są na Holloway vs Korean Zombie kursy?
    Faworytem jest Max Holloway, kurs na jego wygraną to 1.11. Przy nazwisku Korean Zombie znajdziemy mnożnik 6.59.
  • Gdzie znaleźć Holloway vs Korean Zombie typy?
    W artykule na naszej stronie.