Jacek Muran Murański – Robert Sutonator Pasut kursy, typy i zakłady na Fame MMA 16

Kontrowersyjny Jacek Muran Murański znów wchodzi do klatki Fame MMA. Tym razem zmierzy się z Robertem Sutonatorem Pasutem. Wszyscy są ciekawi, jak zakończy się ta walka. Mamy na Muran – Sutonator kursy, typy i oczywiście podpowiedź, gdzie stawiać zakłady.

Muran – Sutonator kursy, typy i zakłady na walkę

Wszyscy czekamy na walkę Jacek Muran Murański – Robert Sutonator Pasut. Co ciekawe, dla Murana może to być ostatni pojedynek dla Fame'u. Zwłaszcza, że po walce z Pasutem wypełni swój kontrakt i niewykluczone, że federacja go nie przedłuży, po tym, jak Sylwester Wardęga postawił jasny warunek: albo on, albo Muran.

Wróćmy jednak do pojedynku Jacek Murański – Robert Pasut. W tej walce może wiele się dziać. Zresztą, w którym pojedynku Jacka Murańskiego nie brakowało emocji? W poprzedniej walce Stary Muran przegrał rewanżowy pojedynek z Arkadiuszem Tańculą. Znów nie zadawał ciosów, ale pokazał, że szczęke ma z tytanu. Robert Sutonator Pasut świetnie przywitał się z organizacją Fame MMA. W debiutanckim boju, już w pierwszej rundzie znokautował Japczana.

Muran Sutonator typy

Muran – Sutonator typy bukmacherskie

Stawiając na walkę Jacek Murański – Robert Sutonator Pasut typy, trudno nie wspomnieć o ostatnich występach obu raz jeszcze. Muran przyzwyczaił, że ma problem z zadawaniem ciosów, ale głowę ma twardą, jak skała. Czy Sutonator, który pokazał, że ma czym uderzyć znokautuje Jacka Murańskiego? Uważamy, że absolutnie nie. Sądzimy jednak, że walka będzie przebiegać pod dyktando Pasuta. I ten pojedynek niewiele będzie się różnił od poprzednich występów Murańskiego. Jacek będzie okładany przez Sutonatora i albo sędzia przerwie walkę albo sędziowie wskażą wyraźnie na swoich kartach zwycięstwo Roberta Pasuta. Obstawiamy jednak, że Pasut wygra na punkty z Muranem, który kolejny raz pokaże tylko tyle, albo aż tyle, że nie da się go znokautować.

Obstaw tutaj

Muran – Sutonator kursy bukmacherskie

Tym razem zgadzamy się z tym, co oferują bukmacherzy. Na walkę Jacek Murański – Robert Pasut kursy wskazują wyraźnie na tego drugiego. Podobnie zresztą wygląda to w przypadku sposobu rozstrzygnięcia: Betclic zgadza się, że walka zakończy się na punkty. Sprawdź też na inne walki Fame MMA 16 kursy.

Fame MMA 16 kursy 1 2

Mateusz "Tromba" Trąbka - Marcin Dubiel

1.55

Obstaw tutaj

2.20

Obstaw tutaj

Wiejski Koks - Bóg Estetyki

1.22

Obstaw tutaj

3.50

Obstaw tutaj

Dariusz Lew Kaźmierczuk - Filip Filipek Marcinek

4.25

Obstaw tutaj

1.15

Obstaw tutaj

Marta "Martirenti" Rentel - Wiki Jaroniewska

2.60

Obstaw tutaj

1.40

Obstaw tutaj

Szymon "Szymool" Besser  -Dawid "Dzinold" Rzeźnik 

3.30

Obstaw tutaj

1.25

Obstaw tutaj

"Matt Meknife" - Krystian "Krycha" Wilczak

2.45

Obstaw tutaj

1.45

Obstaw tutaj

Jacek "Muran" Murański - Robert "Sutonator" Pasut

2.75

Obstaw tutaj

1.35

Obstaw tutaj

Patryk "Bandura" Bandurski - Alan Kwieciński

1.55

Obstaw tutaj

2.20

Obstaw tutaj

Patryk "Patrykos" Domke - Adrian "Polak" Polański 

3.50

Obstaw tutaj

1.22

Obstaw tutaj

Mariusz "Hejter" Słoński - Amadeusz "Ferrari" Roślik

5.25

Obstaw tutaj

1.10

Obstaw tutaj

Gdzie wysłać na walkę Muran – Sutonator zakłady bukmacherskie?

Pamiętaj, że na walkę Jacek Murański – Robert Pasut zakłady możesz stawiać w Betclic. Skorzystaj z Betclic kod promocyjny, żeby zdobyć najlepszy bonus na Fame MMA 16 zakłady!

Obstaw tutaj