Jake Paul – Nate Diaz kursy, typy i zakłady (06.08.2023)

W nocy z soboty na niedzielę dojdzie do kolejnej walki bokserskiej z udziałem Jake'a Paula. Jego przeciwnikiem po raz kolejny będzie legenda MMA. Po pokonaniu dwukrotnie Tyrona Woodleya oraz Andersona Silvy i Bena Askrena przyszedł czas na Nate'a Diaz. Niewątpliwie poprzeczka powędruje mocno do góry choć Jake Paul – Nate Diaz kursy wskazują, że Youtuber jest zdecydowany faworytem nadchodzącego starcia.

Jake Paul vs Nate Diaz kursy

Wygrana Paula

1.25

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Diaza

4.50

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na walkę

WEJDŹ NA STRONĘ

Jake Paul vs Nate Diaz typy i kursy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem bukmacherów w nadchodzącym starciu jest Jake Paul. Wskazuje na to kurs, przy jego nazwisku znajdziemy mnożnik na poziomie raptem 1.25. Ciekawie również wygląda oferta poboczna, naszym zdaniem warto skierować swój wzrok w stronę tego, że walka zakończy się decyzją sędziowską. W tabeli poniżej przedstawiamy Wam Jake Paul – Nate Diaz kursy:

Paul vs Diaz typy naszym okiem

Naszym zdaniem kursy nie odzwierciedlają tego jak w rzeczywistości wyglądają szansę obu zawodników na zwycięstwo. Niestety, w przypadku Jake'a Paula często trzeba brać pod uwagę fakt, że sędziowie są dla niego bardzo przychylni i obawiamy się tego w starciu z Diazem stąd nie będziemy typować Nate'a. Nasze Jake Paul vs Nate Diaz typy skierujemy jednak w stronę tego, że walka zakończy się decyzją sędziów.

Zaskakujący jest dla nas fakt, że bukmacherzy spodziewają się wygranej Jake'a Paula przed czasem. Youtuber będzie co prawda dysponował przewagą warunków fizycznych oraz siły natomiast w kwestii umiejętności nie powinien mieć przewagi. Do tego, aspekty kondycyjne powinny być zdecydowanie po stronie Diaza dlatego też nasze Paul vs Diaz typy kierujemy w stronę tego, że walka potrwa pełen dystans i w trakcie trwania walki Nate nie będzie liczony przez sędziego.

Paul vs Diaz kurs na Jake'a Paula

Kurs na wygraną youtubera to raptem 1.25. Naszym zdaniem w żaden sposób nie jest on atrakcyjny. W naszej opinii nie jest on aż takim faworytem nadchodzącego starcia. Co prawda będzie miał przewagę warunków fizycznych oraz siły, ponieważ będzie cięższy ale niekoniecznie musi to działać na jego korzyść wraz z długością pojedynku. Kurs na pewno uwzględnia potencjalną przychylność sędziów, na którą Paul niewątpliwie będzie mógł liczyć tak jak to miało miejsce w jego poprzednich walkach.

Jake Paul - Nate Diaz typy

Paul vs Diaz kurs na Nate'a Diaza

Kurs na wygrana reprezentanta Stockton to aż 4.5. Jest on zbyt wysoki i widzimy tutaj value, jednakże nie zdecydujemy się na niego postawić. Ma to związek z tym, że spodziewamy się bliskiej walki która finalnie zostanie rozstrzygnięta przez sędziów na korzyść Paula. Dla Diaza problemem będzie fakt, że nie ma on nokautującego ciosu zatem trudno będzie mu w sposób zdecydowany zakończyć pojedynek na swoją korzyść czy nawet zaznaczyć pojedyncze rundy za pomocą nokdaunów.

Gdzie oglądać Jake Paul vs Nate Diaz: kiedy walka?

Walka dobędzie się w nocy z soboty na niedzielę, 5/6 sierpnia. Dokładna godzina pojedynku nie jest znana ale można zakładać, że będzie miała miejsce w okolicach 5-6 rano. Niestety w Polsce nie jest przewidziana transmisja w telewizji z tego wydarzenia. A szkoda bo poza walką wieczoru w ringu wystąpią takie osobistości jak Amanda Serrano, jedna z najlepszych pięściarek bez podziału na kategorie wagowe. Stream będzie dostępny na platformie DAZN, która działa również w kraju nad Wisłą.

Oglądaj tutaj

Najczęstsze pytania o Jake Paul vs Nate Diaz

  • Kiedy Paul vs Diaz?
    W nocy z 5 na 6 sierpnia nad ranem czasu polskiego.
  • Jakie są na Paul vs Diaz kursy?
    Faworytem jest Jake Paul, kurs na jego wygraną to 1.25. Na Nate'a Diaza bukmacherzy oferują mnożnik 4.50.
  • Gdzie znaleźć Paul vs Diaz typy?
    W artykule na naszej stronie.