Janikowski – Don Diego kursy, typy i zakłady (High League 5)

Przed nami interesująca gala High League 5. Jej ozdobą będzie walka Janikowski vs Don Diego. Typy, kursy i zakłady bukmacherskie znajdziesz w naszym tekście. Przyjemnej lektury i udanego obstawiania!

Janikowski – Don Diego kursy, typy i zakłady na walkę

Damian Janikowski na zasadzie wypożyczenia z KSW weźmie udział w gali High League 5. To druga, co do wielkości organizacja freak fightów po Fame MMA. Janikowski w swoim debiutanckim pojedynku zmierzy się z Mateuszem Don Diego Kubisznem. Przed tą walką bukmacherzy faworyzują zdecydowanie Janikowskiego. Czy można się jednak dziwić, że na walkę Janikowski – Kubiszyn kursy przemawiają za byłym zapaśnikiem? Sprawdź naszą analizę pojedynku.

Janikowski Don Diego typy

Widać, że faworytem pojedynku Don Diego vs Janikowski jest zawodnik związany kontraktem z KSW. To były zapaśnik powinien według bukmacherów zdominować tę walkę. Co myślimy o tym? Poniżej znajdziesz nasze analizy.

Janikowski – Kubiszyn typy bukmacherskie

Czy mamy na Janikowski – Don Diego typy? Owszem. W tej walce ciężko przewidywać, czego można się spodziewać. Powiedzmy sobie szczerze, kiedy doszłoby do pojedynku bokserskiego, Don Diego raczej nie pozostawiłby złudzeń, kto jest lepszy. Panowie będą się jednak mierzyć w mma, na dystansie trzech rund po 3 minuty. I to właśnie na płaszczyźnie mma Damian Janikowski jest bardziej doświadczony. Stoczył aż 12 walk dla KSW, z których wygrał 7. Pewnie dlatego na pojedynek Janikowski – Don Diego typy bukmacherów wędrują w jego stronę. Nie można również zapominać, że Janikowski to były zapaśnik, a więc w parterze powinien mieć sporą przewagę nad Kubiszynem.

Z drugiej strony Kubiszyn pokazał, że w odróżnieniu do Janikowskiego potrafi chłodno kalkulować i nie podpala się. Umie wyczekać na swój moment, żeby zaatakować, co pokazał chociażby w walce z Denisem Załęckim, kiedy wszyscy już skazywali go na pożarcie. Największymi atutami Don Diego będą ciosy i kopnięcia. Jesteśmy pewni, że właśnie w stójce Kubiszyn poszuka zakończenia pojedynku. Janikowski może chcieć za wszelką cenę sprowadzić.

Uważamy, że walka zakończy się przed czasem. Takie Janikowski – Kubiszyn typy opieramy o charakterystykę obu zawodników. Kto wygra? Asekuracyjnie powiemy, że jeżeli Janikowski to w parterze, a jeżeli Kubiszyn, to w stójce.

Gdzie postawić na Janikowski – Don Diego zakłady bukmacherskie?

Odpowiednim wyborem. żeby obstawiać walkę Don Diego – Janikowski będzie bukmacher Fortuna, gdzie za Fortuna kod promocyjny otrzymasz całą masę bonusów, w tym darmowy zakład 20 zł, do wykorzystania także na ten pojedynek. Wiesz już, jakie są Janikowski – Don Diego kursy, a sprawdź jak prezentują się oferty bukmacherów na inne walki High League 5:

High League 5 kursy i zakłady 1 2

Damian Janikowski - Mateusz "Don Diego" Kubiszyn

1.28

OBSTAW TUTAJ

3.03

OBSTAW TUTAJ

Alberto "Alberto" Simao - Paweł "Tybori" Tyburski

4.42

OBSTAW TUTAJ

1.13

OBSTAW TUTAJ

Natalia "Natsu" Karczmarczyk - Agata "Fagata" Fąk

1.35

OBSTAW TUTAJ

2.70

OBSTAW TUTAJ

Maja Staśko - Maria "Masza" Graczykowska

1.23

OBSTAW TUTAJ

3.35

OBSTAW TUTAJ

Dawid "Diables" Porwisiak - Paweł "Leh" Lehmann

2.25

OBSTAW TUTAJ

1.50

OBSTAW TUTAJ

Mateusz "Muran" Murańki - Paweł "Scarface" Bomba

1.25

OBSTAW TUTAJ

3.21

OBSTAW TUTAJ

Vaso "Psychopata" Bakocević - Dawid "Crazy" Załęcki

1.70

OBSTAW TUTAJ

1.91

OBSTAW TUTAJ

Przemysław "Sequento" Skulski - Andrzej "Andrew" Gazda

1.70

OBSTAW TUTAJ

1.91

OBSTAW TUTAJ

Wojciech "Rekordzista" Sobierajski - Kamil "Hassi" Hassan

1.66

OBSTAW TUTAJ

1.97

OBSTAW TUTAJ

Jakub "Holak" Krawczyk - Maciej "Zony" Zoniuk

3.21

OBSTAW TUTAJ

1.25

OBSTAW TUTAJ

Janikowski – Don Diego kiedy walczą?

Walka odbędzie się podczas wspomnianego High League 5. Będzie to pojedynek wieczoru. High League 5 już 10 grudnia 2022 roku w Łodzi.