Japczan – Holak kursy, typy i zakłady | Clout MMA 2

Obaj Panowie nie mają za sobą długiego stażu w sportach walki w porównaniu do innych zawodników, których będziemy mogli obejrzeć na Clout MMA 2. W artkule przedstawimy Wam Japczan – Holak kursy, które zaoferowali graczom bukmacherzy oraz podzieli się również naszymi typami dotyczącymi tegoż pojedynku.

Jakub Japczan Piotrowicz – Jakub Krawczyk-Holak typy i kursy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa zdaniem analitykiem bukmacherskich jest Piotrowicz. Idealnie odzwierciedlają to zaproponowane przez nich Japczan – Holak kursy. Kurs na wygraną Japczana wynosi raptem 1.30. Jest to zapewne spowodowane jego przewagą warunków fizycznych, o której wspomnimy w trakcie analizy. Poniżej przedstawiamy Wam tabelę, która zawiera kursy na nadchodzące starcia Japczana z Holakiem.

Japczan – Holak typy naszym okiem

Poniżej przedstawiliśmy Wam kursy bukmacherów, które jasno wskazują kto jest faworytem październikowego pojedynku. Nasze Japczan – Holak typy również będziemy kierować w stronę wygranej tego pierwszego, pomimo zdecydowanie niższego kursu. W naszej ocenie szanse obu zawodników są wycenione poprawnie i trudno tutaj szukać value w stronę underdoga.

Wspominaliśmy o tym, że kluczowa biorąc pod uwagę Japczan – Holak typy może być przewaga fizyczna tego pierwszego. Piotrowicz będzie dysponował olbrzymią przewagą kilogramów oraz zasięgu i wzrostu co przy walkach o niezbyt wysokim poziomie umiejętności może być kluczowe. Drugim aspektem ważnym w takich pojedynkach jest kondycja, ta powinna być po stronie Holaka choć należy pamiętać, że demonem kondycji nie jest a w naszej opinii walka nie potrwa zbyt długo.

Japczan - Holak kursy

Japczan – Holak kurs na Jakuba Japczana Piotrowicza

Japczan jest zdecydowanym faworytem bukmacherów. Kurs na jego zwycięstwo wynosi raptem 1.30. Idealnie odzwierciedla on szanse na zwycięstwo w naszej opinii. Japczan stoczył dotychczas dwie walki w sportach walki. W debiucie pokonał decyzją sędziów Piotra Bonusa Witczaka. W swoim drugim i dotychczas ostatnim starciu poległ z Robertem Pasutem Pasunatorem. Obie walki w wykonaniu Japczana wyglądały bardzo mizernie. Wyglądał słabo kondycyjnie i nie pokazał zbyt dużych umiejętności co źle zwiastuje na przyszłość. Jednakże w walce z Holakiem będzie dysponował olbrzymią przewagą wagi, która powinna mu z łatwością pozwolić sprowadzać rywala a w konsekwencji skończyć pojedynek ciosami z góry.

Japczan – Holak kurs na Jakuba Krawczyka-Holaka

Holak podobnie jak Japczan ma za sobą dwa występy w zawodowym MMA i podobnie jak jego rywal, również legitymuje się bilansem 1-1. W debiucie pokonał Jakuba Świtałę, w swojej drugiej walce poległ w drugiej rundzie z Maciejem Zonym Zoniukiem. Holak w swoich dotychczasowych walkach nie prezentował wysokiego poziomu sportowego, więc bukmacherzy nie dają mu dużych szansa na wygraną. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 2.92. Największą szansę Holak będzie miał gdy uda mu się przetrwać pierwszą rundę w dobrej kondycji fizycznej. Jego rywal, Japczan ma tendencję do bardzo szybkiego tracenia sił, więc gdy nie uda mu się wygrać w 1. rundzie to Holak będzie miał okazję do podjęcia inicjatywy i przechylania szali zwycięstwa na kartach sędziowskich na swoją korzyść bądź nawet zakończenia walki przed czasem pod koniec walki, gdy jego przeciwnik będzie wyczerpany.

Bonus na galę Clout MMA 2

Fortuna oferuje nowym graczom bardzo atrakcyjny bonus powitalny. Nowi użytkownicy mogą liczyć na 20zł za rejestrację oraz 3x zakład bez ryzyka na łączną kwotę 600zł. Pierwszy zakład bez ryzyka w momencie rejestracji jest wyceniony na kwotę 100zł, po 3 dniach otrzymamy kolejne 200zł a na koniec, po upływie 6 dni na naszym koncie pojawi się możliwość postawienia bez ryzyka za 300zł. Jest to bardzo atrakcyjna opcja dla osób, które chcą założyć konto na galę Clout MMA 2. Gdy dokonacie tego na tydzień przed galą, będziecie mieli do dyspozycji zakład bez ryzyka na kwotę aż 600zł!

Odbierz 20 zł bez depozytu za rejestrację i weryfikację w Fortunie. Dodatkowo, Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do 100 zł. Jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki.

Najczęstsze pytania o Japczan – Holak

  • Kiedy Japczan – Holak?
    23 października 2023 roku.
  • Jakie są na BJapczan – Holak kursy?
    Faworytem jest Japczan, kurs na jego wygraną to 1.30. Kurs na Holaka wynosi 2.92.
  • Gdzie znaleźć Japczan – Holak typy?
    W artykule na naszej stronie.