Joshua – Ngannou kursy i typy (Knockout Chaos)

Na Arabię Saudyjską, a konkretniej tamtejszy Rijad po raz kolejny będą zwrócone oczy wszystkich fanów sportów walki na świecie. Okazja jest oczywiście wyjątkowa. Oto Joshua – Ngannou typy, które przygotowałem specjalnie na to historyczne wydarzenie.

Joshua – Ngannou typy bukmacherskie (08.03.2024)

Tak zwane “super walki” w świecie sportów uderzanych coraz częstsza praktyka. Kilknaście godzin temu ogłoszono chociażby wiadomość, że na 80 tys. AT&T Stadium w lipcu bieżącego roku dojdzie do sensacyjnego starcia Jake Paul – Mike Tyson. To będzie rywalizacja o zupełnie innym wymiarze niż ta zaplanowana na późny piątkowy wieczór w Rijadzie. Po przeciwnych stronach ringu staną bowiem osoby z dwóch zupełnie innych światów. Czy będzie to równoznaczne ze znacznie większą dawką emocji? Czas pokaże.

Joshua - Ngannou bonus

ODBIERZ BONUS

Oczekiwania pośród kibiców dotyczące dzisiejszej hitowej batalii są naprawdę spore. Ngannou dotrzymując dzielnie kroku Tysonowi Fury'emu przed kilkoma miesiącami, udowodnił wszystkim niedowiarkom, że nawet zawodnik wszechstronny, nieposiadający zbytniego doświadczenia w boksie jest w stanie zagrozić wielkiemu mistrzowi światowych ringów.

Joshua nauczony doświadczeniem rodaka ma z pewnością przygotowaną specjalną strategię na wieczorną rywalizację z popularnym Predatorem. Bardzo wątpliwe jest, aby bokser z 30. zawodowymi walkami na koncie rzucił się na rywala już od pierwszej rundy, szukając tym samym nokautującego ciosu. Wydaje mi się, że walka potrwa przynajmniej sześć rund. Mimo wszystko jest to waga ciężka, a tu już jeden cios jest w stanie w mgnieniu oka rozstrzygnąć losy całego pojedynku.

Kameruński król okrągłej klatki to posiadacz najmocniejszego ciosu na świecie. Ngannou potrafi wyprowadzić uderzenie z siłą 129 161 jednostek. Mam przeczucie, że Joshua przynajmniej raz przekona się o mocy tego ciosu, w związku z czym sędzia będzie zmuszony przynajmniej raz odliczać do dziesięciu.

Joshua – Ngannou kursy bukmacherskie

Jak przedstawiają się Joshua – Ngannou kursy? Z uwagi na bokserską formułę pojedynku zdecydowanym faworytem bukmacherów jest oczywiście Anthony Joshua. Kurs na wygraną 34-latka w ofercie firmy Superbet wynosi np. dokładnie 1.32. Przelicznikiem równym aż 3.40 opatrzono natomiast ewentualny zwycięstwo Francisa Ngannou.

Tak duże dysproporcje są mocno zastanawiające. Zwłaszcza mając na uwadze fakt, iż Predator podczas swojej debiutanckiej walki z Tysonem Furym był bardzo blisko pokonania swojego dużo bardziej utytułowanego rywala. Zapowiada nam się więc bardzo interesujący pojedynek, którego ostateczny rezultat może się okazać naprawdę zaskakujący.