Joshua – Wallin typy i kursy bukmacherskie (23.12.2023)

Absolutnie wybornie zapowiada się gala w Rijadzie! Do Arabii Saudyjskiej zjadą najlepsi bokserzy na świecie, by stworzyć wyborne widowisko. Przedstawiam Joshua – Wallin typy na walkę wieczoru tej gali.

Joshua – Wallin typy na walkę

Dlaczego podsuwam wam Joshua – Wallin typy, że wygra ten pierwszy? Przede wszystkim chodzi tutaj o dotychczasowe wyniki i doświadczenie. Brytyjczyk może się pochwalić wielkimi walkami i wspaniałymi triumfami. Zgarniał on pasy mistrzowskie królewskiej kategorii, a poza tym pokonał wielkiego Władimira Kliczkę!

Joshua - Wallin typy

Wallin na swoim koncie nie ma tak spektakularnych triumfów. Najbardziej znanym przeciwnikiem tego pięściarza był Tyson Fury – zmierzył się z nim we wrześniu 2019 roku. Wówczas szwedzki wojownik poniósł jedyną dotychczas porażkę.

Generalnie Joshua jest tutaj faworytem i jego notowania stoją wyżej, ale zakładam, że Wallin postawi naprawdę twarde warunki. Szykuje się pasjonujący bój brytyjsko-szwedzki! Sądzę, że obydwaj zawodnicy dadzą z siebie wszystko i nikt nie odstąpi od rywalizacji przed czasem. Stawiam, że to będzie “bitka” na pełen dystans!

Joshua – Wallin kursy bukmacherskie

Zerknąć trzeba jeszcze na kursy bukmacherskie przed walką Joshua – Wallin. Są one bardzo wymowne i wskazują na to, że zdecydowanie większe szanse na sukces ma Joshua.

Mnożnik w kontekście triumfu Brytyjczyka wynosi 1,30. Jeżeli chodzi o Wallina, to tutaj kurs na zwycięstwo został wyznaczony na poziomie 4,00. Różnica jest zatem bardzo duża. Ci, którzy wierzą w Szweda, stają przed szansą na pokaźny zarobek.

Gdzie oglądać Joshua – Wallin? Transmisja

Gala, podczas której dojdzie do starcia Joshua – Wallin, została zaplanowana na 23 grudnia 2023 roku. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Bezpośrednią transmisję znajdziecie na platformie DAZN. Przekaz live dostępny będzie w PPV (ok. 88 zł w przeliczeniu na złotówki).

Oglądaj tutaj