Jóźwiak – Murański kursy, typy, zakłady (01.07.2023)

Poznaliśmy już Jóźwiak – Murański kursy, które wystawili legalni bukmacherzy. Poniżej znajdziesz szczegóły, naszą analizę pojedynku oraz typy bukmacherskie.

Jóźwiak vs Murański zakłady

Wygrana Jóźwiaka

1.40

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Murańskiego

2.52

OBSTAW TUTAJ

Paweł Prezes FEN Jóźwiak vs Jacek Muran Murański typy i kursy (01.07.2023)

1 lipca we Wrocławiu dojdzie do piątej edycji gali Prime MMA. Organizacja po raz pierwszy zorganizuje swoją galę w stolicy Dolnego Śląska. Federacja zdecydowała się przywieźć do Wrocławia najbardziej kontrowersyjne nazwiska pomimo mniejszej hali. Jedną z walk jest pojedynek dobrze znanego we Wrocławiu prezesa FEN, który w tym mieście zaczynał swoją przygodę z organizowaniem walk MMA – Pawłem Jóźwiakiem oraz budzącym skrajne emocje – Jackiem Murańskim.

Aktualnie bukmacherzy oferują jedynie kursy na zwycięzcę walki. Gdy tylko będzie dostępna szersza oferta na Jóźwiak – Murański kursy to na pewno znajdziecie je w tabeli poniżej. Tymczasem prezentujemy Wam kursy bukmacherów na to kto opuści 1 lipca klatkę jak zwycięzca nadchodzącego pojedynku w formule MMA.

Jóźwiak Murański typy

Jóźwiak – Murański typy naszym okiem

Obaj Panowie nie należą do zawodników, którzy prezentują bardzo wysoki poziom sportowy zatem w pojedynku można spodziewać się każdego rozstrzygnięcia. Zdecydowanym faworytem bukmacherów na ten moment jest Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak na co wskazują kursy. Nasze typy Jóźwiak – Murański zakładają, że ten pojedynek może potrwać nawet pełen dystans. Niestety na ten moment takowy rynek nie jest dostępny, więc skupimy się jedynie na kursach na zwycięzcę pojedynku.

Biorąc pod uwagę jak bukmacherzy oceniają szansę obu zawodników i fakt, że trudno tutaj wskazać faworyta to na pewno można szukać szansy na wygraną Murańskiego. Mimo wszystko chcemy wskazać Wam zwycięzcę, który naszym zdaniem wygra. Jóźwiak – Murański typy są trudne do pewnego obstawienia ale jednak składamy się minimalnie ku wygranej Prezesa FEN. Wydaje nam się, że jest on w zdecydowanie bardziej zaawansowanym treningu od Murana i będzie w stanie poradzić sobie z przeciwnikiem, nawet jeśli będzie to trudna walka.

Jóźwiak vs Murański kurs na Jóźwiaka

Prezes FEN jest faworytem nadchodzącego pojedynku na wrocławskiej gali Prime MMA. Bukmacherzy oszacowali kurs na jego wygraną na 1.4. Wskazuje on na to, że są oni dosyć pewni że Jóźwiak opuści klatkę jako zwycięzca. Naszym zdaniem nie jest to aż tak oczywiste i kurs powinien być delikatnie wyższy ale nadal faworyzujemy Jóźwiaka w tym pojedynku. Prezes FEN ma za sobą kompromitującą porażkę z Marcinem Najmanem, któremu uległ decyzją sędziowską. Niewątpliwie włodarz jednej z największych polskich organizacji będzie chciał zamazać tą plamę w swoim rekordzie odnosząc pewne zwycięstwo nad Murański. Umiejętności posiada na pewno większe, jednakże problemy mogą pojawić się gdy nie uda mu się szybko zakończyć pojedynku. Walka z Najmanem pokazała, że kondycja nie jest atutem Jóźwiaka, więc gdy pojedynek wyjdzie poza pierwszą rundę to różnica w umiejętnościach może się zamazać i Murański będzie miał swoje okazje do ustrzelenia przeciwnika.

Jóźwiak vs Murański kurs na Murańskiego

Popularny Muran jest sporym underdogiem w oczach bukmacherów. Analitycy wyceniają jego szansę na wygraną na kurs 2.52. Naszym zdaniem kurs ten jest za wysoki. Poza tym uważamy, że warto w tym pojedynku śledzić kursy na żywo. Istnieje spora szansa, że pierwsza runda będzie toczyć się pod dyktando Jóźwiaka a potem, gdy Prezes FEN zmęczy się walka powinna się znacząco wyrównać. Wtedy do głosu mogą dojść atuty, z których znamy Murańskiego. Mowa tutaj o twardej szczęce, nieustępliwości i umiejętności przetrwania oraz walki na wysokim zmęczeniu i mimo bólu. Naszym zdaniem pod koniec 2 rundy lub w 3 będzie on miał szansę znokautować swojego rywala. Problemem mogą się jedynie okazać defensywne zapasy, do których Jóźwiak zapewne będzie się odnosił aby zminimalizować ryzyko porażki.

Prime MMA 5: Jóźwiak vs Murański: kiedy walka?

  • Kiedy: 1 lipca 2023 roku.
  • Gdzie: We Wrocłąwiu.

Najczęstsze pytania o Jóźwiak vs Murański

  • Kiedy Jóźwiak vs Murański? 1 lipca 2023 roku.
  • Jakie są na Jóźwiak – Murański kursy? Faworytem jest Paweł Jóźwika – kurs na niego to 1.4. Kurs na Murańskiego to 2.52.
  • Gdzie znaleźć Jóźwiak – Murański typy? W artykule na naszej stronie.