Kamerzysta – Kuba Lasik typy, kursy i zakłady na walkę w budce telefonicznej Prime MMA 3

Nie dojdzie do skutku długowyczekiwany pojedynek Kamerzysty z Kossakowskim. Ziemowit Kossakowski wypadł z karty walk Prime Show MMA 3, ale w jego miejsce szybko wskoczył Kuba Lasik i organizatorzy postawili na walkę Kamerzysta vs Kuba Lasik w… budce telefonicznej! To pierwsza, historyczna taka walka w Polsce!

Kamerzysta vs Kuba Lasik typy, kursy i zakłady na Prime MMA 3

Kto wygra walkę Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak – Kuba Lasik? Zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy, podobnie jak kibice, zastanawiają się kto wygra walkę Kamerzysta vs Kuba Lasik. Typy są podzielone, a wszystko, ze względu na dość specyficzny charakter walki. Po pierwsze, podobnie, jak ostatnia walka Fame MMA (Dubiela z Błońskim), odbędzie się ona bez praktycznie zasad i co najważniejsze, bez limitu. Prime MMA Show postanowiło pójść jednak jeszcze dalej i obaj zawalczą w… budce telefonicznej. To pierwsza tego typu walka w Polsce. Wcześniej pomysł był realizowany między innymi w rosyjskich federacjach, gdzie spotkał się ze sporą aprobatą kibiców.

kamerzysta kuba lasik typy

Mamy jednak na uwadze, że Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak w swojej pierwszej walce w kilkanaście sekund znokautował Kruszwila. Wie zatem, jak zadawać ciosy i ruszyć z impetem. A to w przypadku walki na takich zasadach i w tak wąskiej przestrzeni, jaką jest budka telefoniczna może być kluczowe.

Kuba Lasik przegrał dwie dotychczas stoczone walki. Pierwszą, którą stoczył dla Elite Fighters z Pawłem Szulcem. Drugą, kiedy 2 na 1 w parze z Rafałem Pazikiem przegrał z Alanem Kwiecińskim i słusznie, uważany jest za underdoga.

Uważamy, że pojedynek ten nie potrwa zbyt długo, a Kamerzysta powinien szybko rozprawić się z Kubą Lasikiem. Jeżeli uważasz tak jak my, sprawdź na Kamerzysta vs Kuba Lasik kursy bukmacherskie i postaw zakłady. Powodzenia.

Kamerzysta – Kuba Lasik kursy

Kursy bukmacherskie faworyzują Kamerzystę, czemu nie można się dziwić. Zwłaszcza, kiedy spojrzymy na to, jak wyglądały poprzednie walki obu zawodników, a także na fakt, że budka telefoniczna preferuje porywczy styl Łukasza Kamerzysty Wawrzyniaka. Z pewnością znów ruszy na swojego rywala, podobnie, jak miało to miejsce w walce z Kruszwilem.

Prime MMA 3 zakłady na inne walki

Prime MMA 3 karta walk Zwycięstwo 1 Zwycięstwo 2

Bagietka vs Robalini

1.10

OBSTAW TUTAJ

5.27

OBSTAW TUTAJ

Dagmara Szewczyk vs Dominika Rybak

4.51

OBSTAW TUTAJ

1.14

OBSTAW TUTAJ

Maluba vs Wiola Kotelecka

2.00

OBSTAW TUTAJ

1.68

OBSTAW TUTAJ

Adrian Cios vs Michał Cichy

1.28

OBSTAW TUTAJ

3.15

OBSTAW TUTAJ

Pysia vs Paulina Hornik

1.70

OBSTAW TUTAJ

1.96

OBSTAW TUTAJ

Kajmano vs Tarzan

1.12

OBSTAW TUTAJ

4.85

OBSTAW TUTAJ

Vandal vs Tomasz Olejnik

1.10

OBSTAW TUTAJ

5.27

OBSTAW TUTAJ

Maciej Rataj vs Ztrolowany

2.25

OBSTAW TUTAJ

1.53

OBSTAW TUTAJ

Kamerzysta vs Kuba Lasik

1.15

OBSTAW TUTAJ

4.36

OBSTAW TUTAJ

Piotr Pająk vs Daniel Rutkowski

5.27

OBSTAW TUTAJ

1.10

OBSTAW TUTAJ

Jan Kempisty vs Maciej Big Jack Jarema

1.65

OBSTAW TUTAJ

2.03

OBSTAW TUTAJ

Kuba Kubaoxo Armada vs McKsiąże

1.40

OBSTAW TUTAJ

2.60

OBSTAW TUTAJ