Karwat – Fericze kursy i typy bukmacherskie | Clout MMA 2

Czas na starcie Wujaszka Fericze z Konradem Karwatem. Poniżej sprawdzisz Karwat – Fericze kursy, które proponują bukmacherzy na ten sobotni pojedynek gali Clout MMA 2. Będziecie mieli również okazję zapoznać się z naszą analizą tego starcia i potencjalnego przebiegu pojedynku. Serdecznie zapraszamy.

Karwat - Fericze zakłady

Wygrana Karwata

1.16

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Fericze

4.02

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na walkę

WEJDŹ NA STRONĘ

Konrad Karwat – Krzysztof Fericze Ferenc typy i kursy (28.10.2023)

Zdecydowanym faworytem sobotniego starcia na gali Clout MMA 2 jest były strongman. Idealnie oddają to Karwat – Fericze kursy, gdzie przy nazwisku tego pierwszego znajdziemy mnożnik 1.16. Jest on bardzo niski co idealnie odzwierciedla szansę obu zawodników na zwycięstwo w Płocku. Powyżej przedstawiamy Wam tabelę, która zawiera kursy na tą walkę.

Karwat – Fericze typy naszym okiem

Podobnie jak bukmacherzy, nie dajemy zbyt dużych szans na wygraną Ferencowi i nasze Karwat – Fericze typy bardzo mocno kierujemy w stronę tego pierwszego. Niestety, na chwilę obecną mamy do dyspozycji jedynie kursy na zwycięzcę pojedynki ale niewątpliwie będą nas interesowały również inne rynki, które powinny pojawić się w ofercie bukmacherów.

Tak jak wspominaliśmy, póki co analitycy bukmacherscy oferują okrojoną ofertę na walkę obu Panów, przez co mamy ograniczone możliwości podając nasze Karwat – Fericze typy. Gdy tylko będziemy mieli do dyspozycji pełną ofertę to na pewno od razu skierujemy swój wzrok w stronę kursów na wygraną Karwata przed czasem oraz w 1. rundzie. W naszej opinii nie powinien on mieć żadnych problemów ze swoim rywalem i szybko zakończy to starcie.

Karwat - Fericze typy

Konrad Karwat – Krystian Fericze Ferenc kurs na Karwata

Kurs na wygraną strongmana wynosi obecnie 1.16. Jest on bardzo niski i można go wykorzystać jedynie w zakładach combi ale w naszej opinii idealnie odzwierciedla szansę na wygraną w sobotnim pojedynku. Karwat słusznie jest olbrzymim faworytem walki w Płocku. W swoich dotychczasowych walkach pokazał on solidne umiejętności, będzie zawodnikiem silniejszym, do tego zdaje się dużo lepiej zaadaptować do MMA od rywala. Ze swoich 3 zwycięskich walk, wszystkie skończył przed czasem, w tym dwie już w 1. rundzie i naszym zdaniem dokładnie ta sama sztuka uda mu się w Orlen Arenie przeciwko Fericze.

Konrad Karwat – Krystian Fericze Ferenc kurs na Fericze

Kojarzony z 6pakiem Fericze jest olbrzymim underdogiem w oczach bukmacherów. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 4.02. Na pewno jest to atrakcyjna pozycja dla osób, które szukają sensacyjnych rozstrzygnięć. Jednakże trudno tutaj znaleźć logiczne argumenty, które przemawiają za wygraną Ferenca. W dotychczasowych walkach nie zaprezentował się dobrze, na dodatek ma na koncie porażkę w 1. rundzie z mocno bijącym, aczkolwiek mocno ograniczonym sportowo, Szeligą. Teraz poprzeczka powinna powędrować jeszcze wyżej a ciosy Karwata wcale nie ważą mniej. Spodziewamy się, że Fericze będzie musiał uznać wyższość rywala przed czasem.

Bonus na galę Clout MMA 2

Aktualnie Fortuna nie oferuje bonusu dedykowanego pod galę Clout MMA 2. Może się to zbliżyć bliżej samej wydarzenia. Na ten moment najbardziej atrakcyjnym bonusem są zakłady bez ryzyka, które mogą otrzymać nowi użytkownicy w wysokości do 600zł w formie bonusów. Szczegóły promocji znajdziecie na stronie bukmachera.

Odbierz 20 zł bez depozytu za rejestrację i weryfikację w Fortunie. Dodatkowo, Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do 100 zł. Jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki.

Najczęstsze pytania o Karwat – Fericze

  • Kiedy Karwat – Fericze?
    W sobotę, 28 pażdziernika 2023.
  • Jakie są na Karwat – Fericze kursy?
    Zdecydowanym faworytem jest Karwat, kurs na jego wygraną to 1.16. Przy nazwisku Fericze znajdziemy mnożnik 4.02.
  • Gdzie znaleźć Karwat – Fericze typy?
    W artykule na naszej stronie.