Khalidov – Adamek gdzie oglądać? Transmisja i stream online

Khalidov – Adamek gdzie oglądać? Transmisja i stream online

24 lutego to dzień, w którym KSW świętuje swoje 20. urodziny w Arenie Gliwice. Na wydarzeniu dojdzie między innymi do epickiego starcia Khalidov – Adamek. Gdzie oglądać walkę dwóch legend? Transmisja KSW Epic dostępna jest w PPV. Część gali będzie można oglądać za darmo. Jest też możliwość oglądania po niższej cenie. 

Gdzie oglądać Khalidov – Adamek? Transmisja online

Rewelacyjna informacja dla kibiców jest taka, że z gali KSW Epic transmisja w formacie PPV będzie dostępna także w tańszej wersji.

KSW Epic PPV

ODBIERZ BONUS

Zamiast płacić 40,99 zł na stronie federacji, można zarejestrować się we Fortunie i postawić zakład za min. 10 złotych na nadchodzącą galę, a dzięki temu otrzymasz voucher na KSW Epic PPV. Szczegóły na stronie bukmacher Fortuna po kliknięciu w poniższy link a także krok po kroku poniżej banneru.

Jak oglądać transmisję Khalidov – Adamek w Fortunie?

  1. Zarejestruj stałe konto z powyższego linku i wpisz przy rejestracji kod KSWKOD
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Wpłać min 10 złotych
  4. Postaw za min 10 zł zakład akumulowany, zawierający dwa typy na galę KSW Epic
  5. Otrzymasz voucher na KSW Epic PPV
  6. Wejdź na stronę kswepic.tv
  7. Wybierz opcję “mam kod”
  8. Wklej kod vouchera i oglądaj Khalidov – Adamek za darmo

To wszystko. Prawda, że nic skomplikowanego?

Transmisja Khalidov – Adamek: gdzie oglądać KSW Epic PPV?

Walkę Khalidov – Adamek, jak i całą galę KSW Epic będzie można oglądać również w formacie PPV. W tym przypadku należy wybrać serwis kswepic.tv lub Canal+ Online. W pierwszym przypadku dostęp do gali to koszt 40,99 zł lub 45,99 zł w zależności od wybranej opcji, a w drugim 39,99 zł.

Czy będzie z KSW Epic: Khalidov – Adamek stream online za darmo?

To jedno z najczęściej zadawanych pytań. Czy będzie można obejrzeć Khalidov – Adamek stream online za darmo? Niestety, ale odpowiedź jest przecząca. O ile z KSW Epic stream online za darmo pojawi się dla dwóch pierwszych walk – na kanale bukmachera Fortuna na Youtubie, to pozostała część gali, a także walka Khalidov – Adamek dostępna będzie wyłącznie w formacie PPV.

Khalidov - Adamek bonus 400 zł Fortuna

ODBIERZ BONUS

Czy na KSW Epic: Khalidov – Adamek strumyk tv jest legalnym źródłem?

Od razu zaznaczamy, że nie będzie też darmowej i legalnej transmisji gali KSW Epic. Strumyk TV jest nielegalnym źródłem. Pomimo tego, że cieszy się dość dużą popularnością, to odradzamy oglądanie Khalidov – Adamek strumyk tv. Jest to po prostu nielegalne i może wiązać się z surowymi konsekwencjami prawnymi. Jeżeli koszt PPV wydaje się duży, można podzielić go w gronie znajomych i oglądać sobotnią galę wspólnie lub po prostu skorzystać z tańszego wariantu u bukmachera Fortuna.