Khalidov – Adamek typy i kursy na KSW Epic (24.02.2024)

Na kapitalnie zapowiadającej się gali KSW Epic rękawice skrzyżują ze sobą dwie legendy sportów walki – Mamed Khalidov oraz Tomasz Adamek. W artykule poznasz moje Khalidov – Adamek typy oraz podejmę próbę analizy pojedynku, w którym wbrew pozorom istnieje bardzo wiele niewiadomych.

Khalidov - Adamek zakłady

Wygrana Khalidova

2.44

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Adamka

1.56

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na walkę

WEJDŹ NA STRONĘ

Khalidov – Adamek typy i kursy na legendarne starcie (24.02.2024)

Pojedynek legend sportów walki jest owiany swego rodzaju tajemnicą. Po pierwsze, należy na pewno zwrócić uwagę na fakt, że Adamek nie walczył zawodowo od sześciu lat co może mieć olbrzymie przełożenie na jego sobotni występ. Z drugiej strony mamy Khalidova, który jest zawodnikiem dużo bardziej aktywnym od swojego rywala. Jednakże będzie on walczył w formule bokserskiej, która jest dla niego obcym ciałem w porównaniu do rywala. Są to najważniejsze czynniki, które czynią ten pojedynek bardzo enigmatycznym.

Nasze Khalidov – Adamek typy zakłądają zwycięstwo popularnego Górala. Były mistrz świata w boksie jest osobą, która zawsze dba o swoją formę fizyczną, także pod tym względem nie mamy obaw. Większe istnieją, jeśli chodzi o wytrzymałość na ciosy w wieku 47 lat. Jest to pewnego rodzaju niewiadoma i może się okazać, że będzie to łatwa walka dla Mameda jeśli Adamek będzie źle znosił ciosy rywala. Jednak w trakcie swojej aktywności bokserskiej, Góral słynął z wytrzymałej szczęki, zatem nie spodziewamy się, że będzie miał problem z trzymaniem ciosu, dlatego też oczekujemy w sobotę decyzji sędziów.

KSW Epic PPV

ODBIERZ BONUS

Khalidov – Adamek kursy bukmacherskie

Faworytem bukmacherów na nadchodzącej, sobotniej gali w Gliwicach jest Tomasz Adamek. Kurs na jego wygraną wynosi 1.60, co pokazuje że analitycy bukmacherscy mają pewnego rodzaju obawy o jego dyspozycję. Gdyby do takowego starcia w boksie doszło, powiedzmy dziesięć lat temu, to Adamek byłby faworytem na poziomie 1.05. Różnica sportowa w boksie pomiędzy oboma panami jest olbrzymia. Adamek ma na koncie pojedynki z największymi pięściarzami swojej ery, podczas gdy dla Mameda to nawet nie jest sport bazowy.

Khalidov - Adamek bonus 400 zł Fortuna

ODBIERZ BONUS

Biorąc jednak pod uwagę sześcioletnią przerwę Górala, zrozumiałym jest fakt, że analitycy nie uważają go za większego faworyta. Mimo wszystko, biorąc pod uwagę czynniki ryzyka jakimi obarczony jest wybór Adamka jak zwycięzcy, to kierujemy się w jego stronę. Był mistrz świata w boksie będzie dysponował przewagą techniczną nad swoim rywalem, która doprowadzi go do zwycięstwa. Pojedynek odbędzie się na dystansie sześciu rund, każda po trzy minuty, także trudno oczekiwać problemów kondycyjnych po stronie Górala.