Khalidov – Askham kursy, typy, zakłady (03.06.2023)

Na gali KSW 83 Colosseum 2 dojdzie do trzeciej walki, pomiędzy Scottem Askhamem, a Mamedem Khalidovem. Po blisko 3 latach oczekiwania kibice będą mogli zobaczyć finał tej niezwykłej trylogii. Sprawdź więc na Khalidov – Askham kursy i typy bukmacherskie.

Khalidov vs Ashkam zakłady

Wygrana Khalidova

1.60

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Ashkama

2.22

OBSTAW TUTAJ

Remis

45.00

OBSTAW TUTAJ

Mamed Khalidov vs Scott Askham typy, kursy i zakłady bukmacherskie (KSW 83 Colosseum 2)

Starcie zapowiada się naprawdę bardzo emocjonująco. Walka ma wiele niewiadomych. Głównie ze względu na długą przerwę Anglika spowodowaną urazami. Faworytem bukmacherów jest Mamed Khalidov. W obecnej sytuacji wydaje się, że w rzeczywistości również więcej atutów znajduje się po stronie Polaka. Wpływa na to szereg czynników związanych głównie z długą nieobcenością Scotta w okrągłej klatce KSW. Khalidov vs Askham kursy znajdziecie w tabeli powyżej. Jednak znając umiejętności obu zawodników, tutaj można spodziewać się wszystkiego i każdego rozstrzygnięcia.

Khalidov – Askham typy bukmacherskie na walkę

Głównym pytanie w nadchodzącej walce jest to o dyspozycję Anglika. Jeśli Askham powróci po kontuzji w pełni formy i bez śladów po urazie to na pewno warto będzie pochylić się nad kursem w jego stronę, ponieważ jest on underdogiem. Khalidov – Askham typy mogą być skierowane w obydwie strony i znajdą one pełne poparcie w argumentach. Pewnie spora część typerów postawi na Mameda ze względu na jego aktywność w klatce oraz wspomnienia z najlepszych walk będących udziałem zawodnika pochodzącego z Czeczenii.

W obecnej chwili bukmacherzy oferują nam jedynie kursy na zwycięzcę pojedynku oraz na remis. Nasze Khalidov vs Askham będą kierować się w stronę underdoga – Scotta Askhama. Wydaje nam się, że mimo długiej przerwy Anglik jest stylistycznie trudny wyzwaniem dla Mameda i jeśli po kontuzji nie będzie śladu to wygra pojedynek. Wydaje się również, że Khalidov – Askham kursy są ustalone na tyle dobrym poziomie że będą stabilne aż do samego pojedynku, nie należy oczekiwać dużych spadków na któregokolwiek z zawodników.

Khalidov Ashkam typy

Khalidov – Askham kursy na walkę (KSW 83)

Faworytem w pojedynku jest Mamed Khalidov, kurs na jego wygraną jest ustalony na poziomie 1.60. Nasze Khalidov – Askham typy będą jednak kierować się w stronę underdoga – Scotta Askhama, przy nazwisku którego znajdziemy mnożnik 2.22. W ofercie można również znaleźć kursy na remis na poziomie 45.0. Choć mnożnik jest wysoki to przy pojedynku trzyrundowym trudno o remis. Aby do tego doszło jedna z rund musi być punktowana 10-8, co w tym przypadku jest możliwe, ponieważ w początkowej fazie walki któryś z zawodników może być blisko zakończenia pojedynku a następnie opaść z sił.

Khalidov vs Askham kursy na Mameda Khalidova

Zdaniem bukmacherów to Khalidov jest faworytem starcia finałowego trylogii. Polak jest wyceniany na poziomie 1.6. Jest to całkowicie zrozumiałe. Khalidov jest aktywnym zawodnikiem, który pomimo swojego wieku nadal potrafi zaoferować wiele w okrągłej klatce KSW. Do tego trzeba wziąć pod uwagę aspekt rozponazwalności, bukmacherzy na pewno zakładają że większość zakładów będzie kierowane w stronę popularniejszego Khalidova. W aspekcie czysto sportowym Mamed ma wiele argumentów żeby wygrać. Poza spektakularną stójką, którą zaskoczył Anglika w drugim starcie posiada również olbrzymie umiejętności parterowe i jest w stanie wyczarować poddanie, nawet znajdując się na plecach.

Khalidov vs Askham kursy na Scotta Askhama

Naszym zdanie kurs na Anglika jest bardzo ciekawy. Askham jest underdogiem z mnożnikiem 2.22. Były mistrz powraca do okrągłej klatki po trzyletniej przerwie, w czasie której zmagał się z wieloma problemami zdrowotnymi. Niewątpliwie jest to olbrzymi znak zapytania przy jego dyspozycji w trakcie czerwcowego pojedynku. Natomiast wydaje nam się, że będący blisko swojej optymalnej formy Anglik ma wszelkie argumenty w postaci siły fizycznej i umiejętności stójkowych żeby przechylić szalę zwycięstwo na swoją stronę. Być może powróci do taktyki z pierwszej walki obu panów, gdy przez trzy rundy kontrolował przeciwnika na macie i zgarnął decyzję sędziów.

KSW 83 Colosseum 2 kursy na walki

Zobacz kursy na wszystkie walki KSW 83 Colosseum 2 na Stadionie Narodowym.

KSW Colosseum 2 kursy i zakłady
1
2

Khalidov vs Askham

1.66

OBSTAW TUTAJ

2.22

OBSTAW TUTAJ

Ziółkowski vs Parnasse

2.32

OBSTAW TUTAJ

1.55

OBSTAW TUTAJ

Pudzianowski vs Szpilka

1.43

OBSTAW TUTAJ

2.66

OBSTAW TUTAJ

Pawlak vs Romanowski

2.13

OBSTAW TUTAJ

1.65

OBSTAW TUTAJ

Wrzosek vs Stoica

1.42

OBSTAW TUTAJ

1.70

OBSTAW TUTAJ

Wikłacz vs Martins

1.35

OBSTAW TUTAJ

3.00

OBSTAW TUTAJ

Materla vs Paczuski

3.00

OBSTAW TUTAJ

1.35

OBSTAW TUTAJ

Szymański vs Mircea

1.45

OBSTAW TUTAJ

2.59

OBSTAW TUTAJ

Rutkowski vs Soldaev

1.55

OBSTAW TUTAJ

2.32

OBSTAW TUTAJ

Głowacki vs Tołkaczewski

2.17

OBSTAW TUTAJ

1.63

OBSTAW TUTAJ

Najczęstsze pytania o Khalidov vs Askham (KSW Colosseum 2)

  • Kiedy Khalidov vs Askham?
    Walka Mamed Khalidov vs Scott Askham odbędzie się 3 czerwca 2023 roku.
  • Jakie są na Khalidov vs Askham kursy?
    Faworytem jest Mamed Khalidov. Kurs na niego to 1.60.
  • Gdzie znaleźć Khalidov vs Askham typy?
    U nas.