Khalidov – Pudzianowski skrót wideo i wynik walki

Khalidov – Pudzianowski skrót wideo i wynik walki

Za nami walka. Khalidov – Pudzianowski. Skrót wideo znajdziesz poniżej. Jeżeli nie widziałeś, jak wygląda cała walka Khalidov – Pudzianowski, zapoznaj się z poniższym skrótem pojedynku.

Khalidov – Pudzianowski skrót walki (WIDEO)

Z walki Khalidov – Pudzianowski skrót opublikowaliśmy poniżej. Jeżeli nie było Ci dane oglądać, jak wygląda cała walka Khalidov – Pudzianowski to skrót jest idealną okazją, żeby zobaczyć, co działo się w Arenie Gliwice.

Kto wygrał walkę Khalidov – Pudzianowski? Wynik

Mamed Khalidov wygrywa walkę przeciwko Mariuszowi Pudzianowskiemu już w pierwszej rundzie. Mamed rzucił i obalił Pudziana, a następnie zasypał go licznymi ciosami zza pleców. Pudzian odklepał, a w tym samym momencie sędzia przerwał walkę. Szybkie zwycięstwo Khalidova!

Można zatem powiedzieć, że wynik walki Khalidov – Pudzianowski nie zaskoczył. To Mamed był faworytem. Zaskoczył za to bardzo przebieg walki. Nikt nie spodziewał się, że Mamed zdoła wyjść z klinczu, a następnie rzucić o kilkadziesiąt kilogramów cięższym Pudzianem. W parterze Pudzian był zagubiony. Oddał plecy, a to skrzętnie wykorzystał Khalidov.

Największa walka w historii?

Tak uważają kibice mma w Polsce. Walki o takim gatunku emocjonalnym. Pojedynku tak ważnych postaci dla polskiego mma jeszcze nie było. Khalidov i Pudzianowski byli tymi, którzy tworzyli polskie podwórko mma od podstaw. Jeden z nich, Khalidov, to człowiek o nieprzewidywalnych umiejętnościach, a drugi, Pudzianowski to człowiek o żelaznym charakterze i konsekwencji. Wszyscy są pewni, że 17 grudnia 2022 roku w Arenie Gliwice wydarzy się coś naprawdę niezwykłego!