Kiedy walczy Gamrot? UFC 280 nadchodzi wielkimi krokami

Mateusz Gamrot to bez wątpienia jeden z najlepszych polskich zawodników mma. “Gamer” przebojem wdarł się do najlepszej federacji na świecie, a więc UFC. Kiedy następna walka Gamrota? Odbędzie się podczas nadchodzącego UFC 280, już 22 października 2022 roku. O której? Karta główna rozpocznie się o 20:00, a Polak zawalczy w jej drugim pojedynku. Wiemy nie tylko kiedy walczy Gamrot, ale też z kim. Jego przeciwnikiem będzie Beneil Dariush.

Gamrot - Dariush zakłady bukmacherskie

Wygrana Gamrota

1.50

Obstaw tutaj

Wygrana Dariusha

2.59

Obstaw tutaj

Koniec w pierwszej rundzie

4.50

Obstaw tutaj

Gamrot wygra przez KO lub TKO

5.00

Obstaw tutaj

Gamrot wygra na punkty lub przez techn. decyzję

2.25

Obstaw tutaj

Dariush wygra na punkty lub przez techn. decyzję

4.25

Obstaw tutaj

Kiedy walczy Mateusz Gamrot? Z kim następna walka Polaka? (Gamrot – Dariush)

Podczas UFC 280 tak, jak już napisaliśmy, Mateusz Gamrot skrzyżuje rękawice z Beneilem Dariushem. To zawodnik, notowany na 6. miejscu w rankingu kategorii lekkiej. Wygląda więc na to, że przed “Gamerem” najtrudniejsze wyzwanie w karierze.

Nieoficjalnie mówi się, że zwycięzca walki Gamrot – Dariush dostanie w kolejnym pojedynku szansę walki o pas kategorii lekkiej UFC. Oczywiście, to tylko dziennikarskie domysły, a federacja niczego nie potwierdza. Coś jednak może być na rzeczy. Sprawdź naszą analizę tej walki, klikając tutaj.

kiedy walczy gamrot

Beneil Dariush jest niepokonany od siedmiu walk, a więc od 2018 roku. W ostatnim pojedynku Amerykanin, urodzony w Iranie, pokonał Tony'ego Fergusona. Z kolei Mateusz Gamrot rozprawił się z Armanem Tsarukyanem i było to jego czwarte zwycięstwo z rzędu.

Już teraz, wiedząc, kiedy walczy Gamrot, możesz stawiać zakłady na Gamort vs Dariush na UFC 280. Gala 22 października 2022 roku, a początek o godzinie 20:00. Kursy i ofertę bukmacherów sprawdzisz, klikając w poniższy przycisk. Możesz odebrać darmowy zakład 20 zł bez depozytu na start.

Obstaw tutaj