Koro – Ferrari kursy, typy i zakłady | Fame: Reborn

Już 9 grudnia 2023 roku w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się gala Fame: Reborn. Podczas tego wydarzenia czeka nas choćby starcie Kornela Regela z Amadeuszem Roślikiem. Jak przedstawiają się Koro – Ferrari kursy? Koniecznie przeczytajcie nasz tekst, a momentalnie wszystko stanie się jasne.

Koro – Ferrari typy i kursy bukmacherskie (Kornel “Koro” Regel – Amadeusz “Ferrari” Roślik)

Walka “Koro” i “Ferrariego” powinna zagwarantować nam bardzo dużo emocji. Jak przedstawiają się Koro – Ferrari kursy? Poniżej zamieściliśmy tabelę, w której wszystko zostało czytelnie przedstawione.

Koro - Ferrari zakłady

Wygrana Koro

2.20

Obstaw tutaj

Wygrana Ferrariego

1.55

Obstaw tutaj

Więcej kursów na walkę

Wejdź na stronę

Koro – Ferrari typy naszym okiem

Pora zaprezentować nasze Koro – Ferrari typy na walkę tych dwóch zawodników. Kto okaże się lepszy, a kto będzie musiał przełknąć gorycz porażki? Rzućcie okiem na poniższe prognozy.

Wiecie już zatem, jak przedstawiają się Koro – Ferrari typy na ten pojedynek. Prognozy, które zostały przygotowane przez naszą redakcję, zapewne nikogo nie dziwią. Przede wszystkim uważamy, że Ferrari jest mocnym pretendentem do wygranej, bo może się on pochwalić zdecydowanie większym doświadczeniem w sportach walki.

Koro - Ferrari typy

Jednocześnie uważamy, że zbyt szybko werdyktu nie poznamy. Naszym zdaniem ta walka toczyć się będzie na dystansie co najmniej 2,5 rund. Przeczuwamy, że Koro postawi bardzo twarde warunki. 

Czas na sportowe porównanie tych dwóch zawodników. Kornel “Koro” Regel ma 26 lat. Jego wzrost to 177 cm, a zasięg ramion – 185 cm. Waga wynosi zaś 86 kg, a bilans Kora to 2-0-0. Jeżeli chodzi o Amadeusza “Ferrariego” Roślika, to jest on o 2 lata starszy, ma tyle samo wzrostu, ale nieco mniejszy zasięg ramion – 176 cm. Jego waga to 82 kg, zaś bilans wynosi 6-1-6.

Ten pojedynek przysparza o zawroty głowy! Amadeusz, znany z zaskakujących wynikiem pojedynków i wielu kontrowersji, były samozwańczy Władca Piekieł, zmierzy się tym razem w oktagonie federacji FAME z nietuzinkowym, jednym z najlepszych w swoim fachu – freestylowcem Koro!” – zapowiadają przedstawiciele Fame MMA.

Początkowo ta walka miała się odbyć w formule MMA. Ostatecznie jednak plany uległy modyfikacji. Wszystko za sprawą tego, że Ferrari ma problemy zdrowotne, które są dla niego sporym ograniczeniem. Finalnie panowie rywalizować będą w małych rękawicach. To z kolei oznacza, że – miejmy nadzieję – czeka nas bardzo ostra wymiana w stójce. Będzie ciekawie, będzie się działo!

Koro – Ferrari kurs na Kornela Regela

Kurs na triumf Koro wynosi 2,20. Z pewnością wiele osób liczy na to, że Kornel Regel zdoła rozprawić się z Amadeuszem Roślikiem. Do tego pojedynku nie przystąpi jednak z poziomu faworyta. Czas pokaże, czy zdoła utrzymać imponującą passę zwycięstw. Na pewno może postawić bardzo twarde warunki. 

Koro – Ferrari kurs na Amadeusza Roślika

Wydaje się, że doświadczenie zadziała na korzyść Ferrariego. To właśnie on jest wyraźnym faworytem tej konfrontacji. Kurs na zwycięstwo Amadeusza Roślika to 1,55. Kontrowersje wywołują jego przygotowania, które – jak wynika z wielu sygnałów – nie są zbyt pieczołowite. Zobaczymy, czy mimo to zdoła wykorzystać swój potencjał i pokona Regela. Na pewno ma na to spore szanse.

Najczęstsze pytania o Koro – Ferrari

  • Kiedy Koro – Ferrari?

Walka Koro – Ferrari odbędzie się na Fame: Reborn w dniu 10 grudnia 2023 roku. Początek zmagań nastąpi około godz. 22:40.

  • Jakie są na Koro – Ferrari kursy?

Kto jest faworytem? Większe szanse na odnotowanie sukcesu w tym pojedynku przypisuje się Amadeuszowi “Ferrariemu” Roślikowi. 

  • Gdzie znaleźć Koro – Ferrari typy?

Najlepsze typy na walkę Koro – Ferrari znajdziecie w naszym tekście.