KSW 63 typy: Janikowski – Pawlak | 4 września 2021

KSW 63 typy: Janikowski – Pawlak | 4 września 2021

4 września fanów sportów walki czeka nie lada gratka – w Warszawie odbędzie się gala KSW 63. W co-main evencie gali, w okrągłej klatce rękawice skrzyżują Damian Janikowski i Paweł Pawlak. Poniżej przedstawimy Ci nasze na walkę Janikowski – Pawlak typy. Zapraszamy do sprawdzenia.

Darmowe na walkę Janikowski – Pawlak typy bukmacherskie

Poniżej przedstawiamy Ci przygotowane przez naszych ekspertów na walkę KSW 63 Janikowski – Pawlak typy. Zostały w nich uwzględnione ostatnie wyniki zawodników czy aktualna forma. Należy pamiętać, że jeśli zdecydujesz się obstawiać, upewnij się że przedstawione przez nas na walkę Janikowski – Pawlak kursy są aktualne, gdyż mogą one ulec zmianie.

Paweł Pawlak zwycięży w pojedynku

Walka Janikowski – Pawlak będzie dla Łodzianina debiutem w organizacji KSW. 32-latek w swojej karierze stoczył walki dla topowych organizacji na świecie jak i w Polsce takich jak UFC, ACA Babilon MMA, FEN czy PLMMA. Janikowski od początku swojej przygody z MMA związany jest z KSW. Niewątpliwie doświadczenie stoi po stronie Pawlaka, atutem Wrocławianina jest nieszablonowość i eksplozywność. Doświadczenie zdobyte w oktagonie UFC z pewnością pomoże okiełznać emocje związane z debiutem dla największej polskiej organizacji. Naszym zdaniem Łodzianin powinien poradzić sobie z olimpijczykiem z Londynu. Również w kursach bukmacherskich zauważyć można tendencję przemawiającą za Pawlakiem.

Walka zakończy się przez K.O/T.K.O.

Potyczka Janikowski vs Pawlak będzie pojedynkiem kick-boksera z zapaśnikiem. Spoglądając jednak na rekord Janikowskiego, zauważyć możemy, że Wrocławianin 7-krotnie kończył swoje walki poprzez K.o. lub T.K.O. Pawlak takich zakończeń pojedynków ma na swoim koncie 9. Śmiało można obstawić, że nawet jeśli pojedynek nie zakończy się wygraną naszego faworyta – Pawła Pawlaka, to i tak powinniśmy być w nim świadkami spektakularnego nokautu.

Damian Janikowski – ostatnie walki, rekord, biografia

Damian Janikowski

Kariera Janikowskiego wystrzeliła w 2012 roku, kiedy to zdobył on brązowy medal Igrzysk Olimpijskich w zapasach w stylu klasycznym. Po kilku latach coraz częściej zaczęto mówić o nim w kontekście ewentualnych występów w mieszanych sztukach walki. Wrocławianin, gdy rozpoczynał swoją przygodę z MMA bardzo szybko został mianowany jedną z większych nadziei polskich sztuk walki. Efektowny styl walki bardzo spodobał się kibicom. Janikowski dość szybko został jednak wyhamowany najpierw przez Michała Materlę następnie Aleksandara Ilica a w końcu przez Szymona Kołeckiego. Wielu ekspertów twierdzi, że największym rywalem Damiana jest jego własna głowa. W wielu walkach, szczególnie z lepszymi zawodnikami zauważyć można jak szybko Wrocławianin “podpala się”. Niemniej jednak Damian Janikowski jest praktycznie zawsze gwarantem ciekawego występu i walki, które daje ogląda się z zapartym tchem.

Paweł Pawlak – ostatnie walki, rekord, biografia

Paweł Pawlak

Kariera Pawła Pawlaka rozwijała się spokojniej niż jego sobotniego rywala. Zaczynał on w roku 2010 od mniejszych gal by w końcu po 4 latach trafić do UFC – ligi mistrzów jeśli chodzi o MMA. Przygoda z amerykańskim gigantem trwała zaledwie 3 walki (zwycięstwo, 2 porażki). Po powrocie z UFC, Łodzianin walczył dla FENu oraz ACA by w końcu przenieść się do Babilon MMA. Dla tej organizacji stoczył już 7 walk (przegrywając tylko z Danielem Skibińskim), zostając jednocześnie jej mistrzem. Ostatnie wyniki Pawlaka zaowocowały kontraktem z gigantem na europejską skalę – KSW. Przy okazji sprawdź nasze typy na Fame MMA.

Gdzie transmisja gali KSW 63 i walki Janikowski – Pawlak?

KSW 63 rozpoczyna się 4 września o 20:00. Transmisja przeprowadzona będzie w systemie PPV w PolsatBOX oraz w serwisie kswtv.com i Ipla TV, a także wśród operatorów sieci kablowych. Koszt wykupu dostępu do gali to 40 zł.