KSW 64 typy, kursy, analiza walk i bonusy | 23.10.2021

Przed nami niezwykle emocjonująca gala. Karta walk wygląda wręcz rewelacyjnie. Przybysz, Pudzian, Bombardier czy Ruchała to tylko niektóre nazwiska. Sprawdź przed KSW 64 typy.

Trzy darmowe na KSW 64 typy bukmacherskie

Mamy dla Ciebie trzy typy na KSW 64. Kursy znajdziesz poniżej, a po kliknięciu w link, przejdziesz na stronę bukmachera.

Pudzianowski vs Bombardier: “Pudzian” przed czasem

KSW 64 typy

Popularny “Pudzian” wniesie do klatki pasmo trzech zwycięstw z rzędu. Na ostatniej gali KSW 61, Mariusz Pudzianowski przed czasem w trzeciej rundzie pokonał Łukasza “Jurasa” Jurkowskiego. Do walki Pudzianowski vs Ousmane Dia miało dojść już na KSW 59 w marcu, jednak wówczas kontuzja wykluczyła “Bombardiera”. Teraz wreszcie wszystko się ziści. Stawiamy na wygraną “Pudziana” przed czasem. Jego rywal nie walczył od kilkunastu miesięcy, a wywodzący się z zapasów olbrzym nie ma wielkiego doświadczenia w walkach w klatce. Wygrał co prawda dwie dotychczas stoczone walki, ale o jego rywalach niewiele można napisać. Tutaj nie tylko doświadczenie, ale i co dziwnie zabrzmi, kondycja będzie po stronie Mariusza Pudzianowskiego. W swojej trzeciej w tym roku walce “Pudzian” powinien zachować chłodną głowę. Przeczekać “Bombardiera”, a kiedy już zejdzie z niego powietrze, zaatakować i dokończyć dzieła.

Przybysz vs Dos Santos: wygrana Przybysza

Jeśli KSW 64 typy, to nie może zabraknąć też walki wieczoru o pas kategorii koguciej, Przybysz vs Dos Santos. To dla Polaka pierwsza obrona pasa, po tym, jak wywalczył go w walce z Antunem Raciciem. Jego rywalem będzie groźny Bruno Augusto dos Santos. Co ciekawe, obu fighterów łączy właśnie Racić. Polak z nim wygrał, a Brazylijczyk przegrał po decyzji, co pokazuje, że przewaga jest po stronie Sebastiana. Stawiamy na KSW 64 typy na Przybysza, choć nie odważymy się wytypowania sposobu zakończenia walki. Dos Santos będzie groźny. Wygrał ostatnio z Politylo, a w swoim dorobku ma rekord 10-2.

Ruchała vs Kaczmarczyk: na punkty

Podczas KSW 64 transmisja będzie przyciągała zapewne też rekordowe liczby na walkę Ruchała vs Kaczmarczyk. Naszym zdaniem to jedna z trzech najbardziej interesujących walk na KSW 64. Zakłady na nią cieszą się dużą popularnością, a kursy pozwalają powalczyć o ciekawe wygrane. Sugerując się naszym nosem i doświadczeniem, spodziewamy się walki na pełnym dystansie. Obaj są niepokonani w MMA i wiąże się z nimi ogromne nadzieje. Wobec tego spróbują się nie podpalać i zachować chłodną głowę, wiedząc czym grozi stracenie “0” w rekordzie. 3 ostatnie walki Roberta Ruchały kończyły się poddaniem, a także 2 z 3 Patryka Kaczmarczyka. Tym razem stawiamy typy na decyzję.

KSW 64: karta walk

Gala odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Zobaczymy podczas niej kilka emocjonujących pojedynków, jak np. Pietrzak vs Musajew, Pudzianowski vs Bombardier czy walka o pas Przybysz vs Dos Santos. Zawalczą też kobiety Owczarz vs Juśkiewicz. Pełna na KSW 64 karta walk do sprawdzenia poniżej.

 • Adam Tomasik  vs Oumar Sy
 • Albert Odzimkowski vs Jason Radcliffe
 • Cezary Kęsik  vs Marcin Krakowiak
 • Filip Pejić vs Daniel Rutkowski
 • Karolina Owczarz vs Sylwia Juśkiewicz
 • Michał Pietrzak vs Szamil Musajew
 • Robert Ruchała vs Patryk Kaczmarczyk
 • Mariusz Pudzianowski vs Serigne Ousmane „Bombardier” Dia
 • Sebastian Przybysz vs Bruno Augusto dos Santos

O tym, czy będzie z Pudzianowski vs Bombardier transmisja albo stream online przeczytasz poniżej.

KSW 64: transmisja

Znasz już nasze typy na KSW 64. Transmisja gali rozpocznie się o godzinie 19:00, 23 października 2021 roku. Z KSW 64 stream online, jak zwykle dostępny będzie w formule PPV na KSW TV. Transmisja także w Cyfrowym Polsacie, Ipla TV oraz innych platformach telewizyjnych. Niestety, nie będzie dostępny z KSW 64 stream za darmo. Wszystkie transmisje online poza oficjalnymi kanałami są nielegalne.

Warto także dodać, że z gali KSW 64 transmisja kosztuje 40 złotych.

Gdzie znaleźć najlepsze na KSW 64 kursy, zakłady i bonusy?

ksw 64 transmisja

Oficjalnym partnerem KSW jest bukmacher Fortuna. I tam też, jako redakcja portalu lubsport.pl, polecamy stawiać na KSW 64 zakłady. Bukmacher oferuje szereg różnych zakładów, ciekawe kursy bukmacherskie i oczywiście też, bonus powitalny: 100% do 2100 zł, cashback 600 zł + freebet 20 zł. Tutaj sprawdzisz szczegóły.

Pytania przed galą 23 października

 • Gdzie z KSW 64 transmisja za darmo?

Niestety, nie będzie dostępny stream online za darmo. PPV kosztuje 40 złotych.

 • Kto wygra Pudzianowski vs Bombardier?

Stawiamy na “Pudziana” przed czasem. Nasze inne typy na KSW 64 sprawdzisz w tekście.

 • O której początek gali?

O godzinie 19:00.