KSW 65 typy, kursy i transmisja | Khalidov – Soldić

Przed nami prawdopodobnie najlepsza gala w historii największej organizacji w Polsce. KSW 65 w Gliwicach z dwoma pojedynkami o pas zapowiada się wybornie.

KSW 65 typy bukmacherskie (18.12.2021)

Standardowo przygotowaliśmy dla Ciebie trzy darmowe przed KSW 65 typy. Zerknij na KSW 65 kursy i zdecyduj się, czy chcesz obstawiać. Podpowiemy, są one atrakcyjne.

ksw 65 typy

Khalidov vs Soldić zakończy się przed czasem

Bez dwóch zdań walka Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem jest wydarzeniem bez precedensu w polskim mma. To z jej powodu na KSW 65 stream powinien pobić wszelkie rekordy popularności. Stawką pojedynku będzie pas wagi średniej. Z jednej strony nieprzewidywalny Mamed Khalidov, który potrafi zakończyć walkę w każdy możliwy sposób, a z drugiej Roberto Soldić, dysponujący piorunującym uderzeniem. Podczas tej walki nie warto mrugać. Naszym zdaniem, ciężko wskazać jeśli chodzi o KSW 65 typy, kto wygra tę walkę. Jednego jesteśmy jednak pewni – zakończy się ona przed czasem. Nie odważymy się jednak na Khalidov – Soldić typy, kto wygra.

Torres vs Parnasse z wygraną Francuza

Równie wiele emocji, co walka Khalidov vs Soldić powinien dostarczyć też pojedynek Daniela Torresa z Salahdinem Parnasse. To walka o pas kategorii piórkowej i rewanżowe starcie. W pierwszym spotkaniu lepszy okazał się Torres, odbierając Parnasse zero z rekordu. Eksperci mają wątpliwości, jak Salahdin Parnasse zareaguje po pierwszej przegranej w karierze zawodowego mma, a zarazem po pierwszym nokaucie. My jednak nie mamy wątpliwości, że wróci silniejszy i uniknie błędów. Naszym zdaniem pas kategorii piórkowej znów znajdzie się na jego biodrach. Absolutnie najsilniejszą stroną Parnasse jest parter i kto wie, czy w tej płaszczyźnie nie będzie chciał rozstrzygnąć walki.

Kita vs Samociuk na korzyść tego pierwszego

To nie wszystkie na KSW 65 typy, które przygotowaliśmy. Przyjrzeliśmy się też walce doświadczonego Michała Kity z Markiem Samociukiem. Dla drugiego z nich to druga walka w KSW. W debiutanckiej, ciosami przed czasem pokonał Izuagbe Ugonoha. My jednak stawiamy, że górę weźmie doświadczenie Michała Kity, który wygra tę walkę. Kita przystąpi do pojedynku po dwóch porażkach i musi być wyjątkowo zmobilizowany i przygotowany, chcąc otrzymać od KSW kolejne szanse.

KSW 65 – karta walk, czyli kto walczy

Poznałeś już nasze typy na KSW 65, kursy też znasz, a spójrzmy kto walczy w Gliwicach.

 • Mamed Khalidov (35-7-2) – Roberto Soldić (19-3)
 • Daniel Torres (12-4) – Salahdine Parnasse (15-1-1)
 • Damian Stasiak (18-5) – Lom-Ali Eskijew (17-5)
 • Roman Szymański (14-6) – Mateusz Legierski (7-0)
 • Adam Niedźwiedź (8-4) – Ion Surdu (11-3)
 • Damian Piwowarczyk (4-0) – Marc Doussis (7-0)
 • Michał Kita (20-13-1) – Marek Samociuk (4-1)
 • Anita Bekus (4-2) – Magdalena Sormova (10-3)
 • Patryk Likus (1-0) – Alexander Looff (2-0)
 • Szamad Erzanukajew (0-0) – Bartosz Rewera (1-0)

Jak widzisz na karcie walk KSW 65 zawodnicy, którzy się znaleźli to mieszanka doświadczenia z absolutną młodością. My już nie możemy doczekać się walk Torres – Parnasse czy Khalidov – Soldić. Transmisja na pewno będzie bić rekordy popularności!

Gdzie oglądać KSW 65? Transmisja na Viaplay

Po raz pierwszy z KSW 65 stream nie będzie dostępny w telewizji Polsat. Wszystko w związku z nawiązaniem współpracy z międzynarodową platformą streamingową Viaplay. Jak oglądać KSW 65? Transmisja na oficjalnej stronie Viaplay. Ile kosztuje stream KSW 65? Dostęp do platformy kosztuje 34 złotych miesięcznie. W ramach tej kwoty zyskasz dostęp nie tylko do KSW 65 na żywo, ale też do innych wydarzeń, jak chociażby Bundesliga. Początek gali o godzinie 20:00. W Gliwicach spodziewamy się gigantycznych emocji, sięgających zenitu!

U którego bukmachera na KSW 65 kursy wyglądają najlepiej?

Gdzie najlepsze na Khalidov – Soldić kursy i oferty na pozostałe walki? Zalecamy oficjalnego partnera KSW, a więc Fortuna. Znajdziesz tam korzystne na KSW 65 zakłady i kursy oraz ciekawe bonusy, w tym chociażby darmowy zakład.

FAQ

 • O której walka Khalidov – Soldić i KSW 65?

Gala rozpocznie się o 20. Walka Khalidova z Soldiciem nie wcześniej, niż o 23:30.

 • Gdzie i jak oglądać KSW 65 – transmisja na Viaplay?

Przejdź na stronę lub do aplikacji Viaplay i wykup dostęp do platformy. Kosztuje on na miesiąc w cenie 34 złotych. Dzięki temu obejrzysz także KSW 65 stream na żywo.