KSW 78 kiedy, karta walk, gdzie, kursy, zakłady, kto walczy na następnej gali?

Najlepsza federacja w Polsce, a zdaniem niektórych, także w Europie nie spoczywa na laurach. Wiemy kiedy KSW 78, karta walk też już została częściowo odkryta. Sprawdź więc, co szykują nam organizatorzy.

Kiedy KSW 78? Karta walk częściowo ujawniona

Pora zaspokoić ciekawość nt. KSW 78 kiedy? Będzie to pierwsza gala, zorganizowana w 2023. W związku z tym zaplanowano ją na 21 stycznia 2023 roku. Gdzie KSW 78? Miejscem gali będzie Szczecin, a więc miasto, które wychowało i wciąż wychowuje legendarnych wojowników, którzy błyszczą w oktagonach mma.

Karta walk KSW 78 – kto walczy?

KSW 78 kiedy

Pojedynkiem wieczoru gali KSW 78 będzie starcie byłego pretendenta do mistrzostwa świata w boksie, Artura Szpilki z jednym z najbardziej utytułowanych polskich kick-boxerów, Arkadiuszem Wrzoskiem. Skoro Szczecin, to na karcie walk KSW 78 nie mogło zabraknąć legendarnego Michała Materli czy Tomasza Romanowskiego, który wydaje się, że przeżywa najlepsze lata swojej kariery.

Walka wieczoru

  • Artur Szpilka (2-0, 2 KO) vs Arkadiusz Wrzosek (1-0, 1 KO)

Karta główna

  • Michał Materla (31-9, 11 KO, 13 Sub) vs TBA
  • Tomasz Romanowski (17-8 1NC, 7 KO, 1 Sub) vs TBA

KSW 78 kursy i typy bukmacherskie

Oficjalny partner gali, a więc bukmacher Fortuna przygotowała już na KSW 78 kursy.

KSW 78 kursy i zakłady 1 2

Artur Szpilka - Arkadiusz Wrzosek

2.45

Obstaw tutaj

1.50

Obstaw tutaj

Można obstawiać walkę Szpilka vs Wrzosek. Faworytem jest kick-boxer, czemu nie można się dziwić, kiedy prześledzimy poprzednie walki obu tych zawodników. Nie bez znaczenia jest również fakt, że mma to wszechstylowa walka, a tutaj lepiej odnajduje się i lepsze doświadczenie ma właśnie Arkadiusz Wrzosek. Na KSW 78 typy opublikujemy bliżej gali, kiedy KSW 78 karta walk będzie kompletna.

Najważniejsze pytania o KSW 78

  • KSW 78 kiedy? 21 stycznia 2022 roku.
  • KSW 78 gdzie? Szczecin.
  • Karta walk KSW 78 – kto walczy? Walka wieczoru to Szpilka – Wrzosek.