KSW 78 PPV: Gdzie oglądać? Jest stream online za darmo?

KSW 78 PPV: Gdzie oglądać? Jest stream online za darmo?

Już 21 stycznia 2023 roku, od godziny 19:00 gala KSW 78. Gdzie oglądać? Jak wykupić KSW 78 PPV? Ile kosztuje? Sprawdź niezbędne informacje w poniższym tekście.

Gdzie oglądać KSW 78? PPV

Wierni kibice KSW nie będą specjalnie zaskoczeni, bowiem z KSW 78 PPV dostępne będzie standardowo na platformie streamingowej Viaplay. Jeżeli nie wiesz, jak wykupić z KSW 78 PPV to trafiłeś w idealne miejsce, bowiem poniżej krok po kroku wszystko objaśniliśmy.

Jak wykupić KSW 78 PPV? Ile kosztuje dostęp?

  1. Odwiedź stronę Viaplay.
  2. Kliknij w górnym prawnym narożniku na przycisk “uzyskaj pakiet Viaplay”.
  3. Wybierz subskrypcję miesięczną lub roczną.
  4. Utwórz konto.
  5. Dokonaj płatności.
  6. Oglądaj KSW 78 PPV.

Ile kosztuje z KSW 78 stream online na Viaplay? Dostęp do platformy to 34 zł na miesiąc. W jego ramach możesz oglądać KSW, ale tez powtórki gali czy inne wydarzenia sportowe, jak topowe mecze piłki nożnej. Viaplay posiada także filmy i seriale. Zatem każdy znajdzie coś dla siebie.

Dzięki Viaplay, KSW 78 dostępne będzie niemal na całym świecie. Użytkownicy mogą oglądać KSW 78 na telefonie, komputerze oraz na telewizorze.

Kto wygra walkę Materla - Grove?

Czy jest z KSW 78 stream online za darmo?

Wielu kibiców zastanawia się, czy będzie z KSW 78 stream online za free. Niestety, ale odpowiedź na to pytanie jest przecząca. Jedynym miejscem, gdzie oglądać KSW 78 będzie wspomniana platforma Viaplay i płatna transmisja w formacie pay-per-view. Owszem, w internecie może pojawić się stream KSW 78 za darmo, jednak będzie to nielegalny sposób oglądania gali, co zdecydowanie odradzamy. Takie transmisje posiadają wątpliwą jakośc i zazwyczaj mocno zacinają.

Kiedy oglądać KSW 78? O której godzinie początek?

Gala KSW 78 już 21 stycznia 2023 roku, od godziny 19:00. Odbędzie się w Szczecinie, a walką wieczoru będzie pojedynek Materla vs Grove, czyli rewanż po latach dwóch wielkich wojowników.