KSW 85 PPV gdzie oglądać? Transmisja, stream online

KSW 85 PPV gdzie oglądać? Transmisja, stream online

Przed nami kolejne zmagania w ramach gali KSW. Tym razem w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu odbędzie się gala XTB KSW 85. Koniecznie sprawdźcie, gdzie dostępne będzie XTB 85 PPV.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać KSW 85 PPV?

Każda gala KSW jest transmitowana i nie inaczej będzie w przypadku zmagań, które przewidziano na 19 sierpnia 2023 roku, godz. 19:00. Rywalizacja toczyć się będzie w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu, natomiast przekaz live udostępniony zostanie za pośrednictwem internetu.

Gdzie dostępne będzie KSW PPV? Bezpośredni przekaz live znajdziecie na platformie Viaplay. W tym miejscu  zmagania będzie można śledzić w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie.

A co w przypadku pozostałych krajów – KSW 85 gdzie oglądać? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Przekazy live dostępne będą w serwisie kswtv.com.

Każdy już zatem dokładnie wie, jak śledzić transmisję z gali KSW w Nowym Sączu. Niewątpliwie warto zarezerwować sobie trochę czasu, by zobaczyć to wydarzenie!

Jak wykupić KSW 85 PPV? Ile kosztuje dostęp do gali?

Jak już wspomnieliśmy, KSW online jak najbardziej będzie można zobaczyć. KSW 85 transmisja pojawi się na platformie Viaplay. Niektórzy fani sportu na pewno mają wykupiony dostęp do tej platformy. A ci, którzy nie posiadają subskrypcji, oczywiście w każdej chwili mogą ją nabyć.

W jaki sposób należy postępować, by zapewnić sobie transmisję z gali KSW?

  1. Wejdź na stronę internetową Viaplay.
  2. Zaloguj się lub zarejestruj.
  3. Wybierz interesujący cię pakiet.
  4. Ureguluj opłatę.
  5. Ciesz się z dostępu do bezpośredniej transmisji z gali XTB KSW 85.
OGLĄDAJ TUTAJ

Czy będzie KSW 85 stream live za darmo?

Niektórzy zastanawiają się, czy dostępny będzie KSW 85 live stream free. Wobec tego postanowiliśmy rozwiać wszelkie wątpliwości. Wyjaśniamy, że takiej transmisji niestety nie będzie.

Legalnie KSW online obejrzysz tylko po uregulowaniu opłaty. Wszelkie inne streamy, które będą oferowane za free, są nielegalne i zdecydowanie nie polecamy z nich korzystać.

Lepiej nabyć KSW PPV i cieszyć się transmisją wysokiej jakości.