KSW 85 typy i kursy na galę w Nowym Sączu (19.08.2023)

W Nowym Sączu dojdzie do walki o pas unifikacyjny wagi piórkowej pomiędzy Salahdinem Parnassem oraz Robertem Ruchałą. To jednak nie koniec emocji. Sprawdź więc na KSW 85 typy i kursy bukmacherskie.

KSW 85 kursy i zakłady
1
2

Parnasse vs Ruchała

1.35

OBSTAW TUTAJ

3.00

OBSTAW TUTAJ

Pietrzak vs Krakowiak

1.70

OBSTAW TUTAJ

2.05

OBSTAW TUTAJ

Surdyn vs Szkaradek

1.50

OBSTAW TUTAJ

2.45

OBSTAW TUTAJ

Kaczmarczyk vs Tarchila

1.40

OBSTAW TUTAJ

2.77

OBSTAW TUTAJ

Zobacz kursy na pozostałe walki

OBSTAW TUTAJ

KSW 85 kursy i typy bukmacherskie na galę (19.08.2023)

W tabeli powyżej znajdziesz wszystkie dostępne kursy na zwycięzców pojedynków na sierpniowej gali. W oparciu o te kursy możesz przygotować swoje KSW 85 typy. Cenne analizy najciekawszych, wybranych przez nas walk, sprawdzisz też w poniższym tekście.

KSW 85 typy

KSW 85 typy bukmacherskie naszym okiem

Gdy poznaliśmy już wszystkie kursy dostępne na gali możemy przedstawić Wam nasze KSW 85 typowanie. Karta walk zawiera wiele ciekawych pojedynków pod kątem bukmacherskim. Zestawienia są tak skonstruowane, że możemy być świadkami kilku niespodzianek. Oto nasze propozycje na nadchodzącej gali KSW. Typy i analizę dotyczącą każdego z podanych przez nas typów znajdziesz poniżej.

Adrianna Kreft vs Yasmin Guimaraes: typy i kursy na KSW 85

Bardzo ciekawie zapowiadają się starcie, w którym bukmacherzy mają problem wskazać wyraźnego faworyta. Nasze KSW 85 typy będziemy kierować w stronę Polki, która cały czas się rozwija i pnie w górę w kobiecej hierarchii organizacji. Kreft ostatnio zyskała bardzo mocno medialnie po tym jak pokonała efektownie przez poddanie Karolinę Owczarz. Tym razem na przeciwko niej stanie Brazylijka – Yasmin Guimaraes. W swoim debiucie w KSW pokonała na punkty po bardzo ciekawej walce młodą, utalentowaną Emilię Czerwińską. Obie panie mają za sobą pięć zawodowych walk, wiec nie mamy o przewadze doświadczenia u którejś z nich. Kreft będzie miała natomiast przewagę fizyczną co przy jej stylu walki powinno jej utorować drogę do wygranej na punkty.

Ibragim Chuzhigaev vs Bogdan Gnidko: typy i kursy na KSW 85

Pojedynek, na który czeka większość fanów KSW. Obaj panowie to bardzo mocni zawodnicy, którzy potrafią wymieniać ciosy w stójce. Zwłaszcza Gnidko w dotychczasowej karierze w polskiej organizacji pokazał, że nie lubi marnować czasu i dąży do jak najszybszego skończenia. Problem w tym, że tym razem na przeciwko stanie bardzo wyrachowany zawodnik, który unika wymian. Chuzhigaev będzie miał przewagę techniczną, która wraz z trwaniem pojedynku powinna być coraz bardziej wyraźna. Nasze KSW 85 typy zakładają, że znokautuje on Ukraińca w drugiej fazie pojedynku, kiedy ten będzie już zmęczony. W dotychczasowych występach Gnidko pokazywał, że po mocnym początku gdy nie uda mu się skończyć rywala ma problemy z kondycją co otworzy drogę Chuzhigaewovi do regularnego rozbijania swojego przeciwnika.

Salahdine Parnasse vs Robert Ruchała: typy i kursy na KSW 85

Walka wieczoru gali w Nowym Sączu. Prawie każdego KSW 85 typowanie zakłada wygraną Francuza i naszym zdaniem dokładnie tak będzie. Parnasse to zawodnik, który jest dużo bardziej doświadczony, do tego ma na koncie walki z dużo lepszymi rywalami niż Ruchała. Co prawda Polak to młody zawodnik, który ciągle się rozwija ale wątpliwe żeby zrobił taki progres, który pozwoli mu pokonać Parnasse'a. Ruchała jest słabszy od swojego rywala w każdej płaszczyźnie walki i naszym zdaniem jedynym pytaniem w tym pojedynku jest to, czy Parnasse skończy walkę przed czasem czy wygra przez decyzję.

KSW 85 – kiedy i gdzie najbliższa gala?

 • KSW 85 kiedy?
  19 sierpnia 2023.
 • KSW 85 gdzie?
  W Nowym Sączu.

Mimo że przed nami jeszcze gala oznaczona numerem 84 to mamy już komplet informacji na temat miejsca i czasu następnego wydarzenia. Gala KSW 85 odbędzie się w Nowym Sączu 19 sierpnia 2023. Nowy Sącz zasłynął dotychczas z bardzo żywiołowo reagującej publiczności co na pewno pomoże Polakom, którzy będą mieli okazję zawalczyć na tej gali.

Kto walczy na KSW 85? Karta walk

Dotychczas największa w Polsce federacja MMA ogłosiła cztery walki, które będzie mogli obejrzeć w Nowym Sączu. Wśród ogłoszonych zawodników zobaczymy Salahdina Parnasse'a, Daniela Tarchillę czy Michała Pietrzaka. Przed swoimi kibicami w walce o pas mistrzowski będzie mógł się zaprezentować również Robert Ruchała. Co prawda nie o pas lecz przed swoimi fanami zawalczy również ulubieniec miejscowej publiczności – Kamil Szkaradek. Karta walk KSW 85 prezentuje się następująco:

 • Salahdine Parnasse #C (17-1, 2 KO, 7 Sub) vs Robert Ruchała #IC (9-0, 1 KO, 3 Sub)
 • Ibragim Chuzhigaev (17-5-0) vs Bogdan Gnidko (10-0-0)
 • Danu Tărchilă (6-1-0) vs Patryk Kaczmarczyk (9-2-0)
 • Patryk Surdyn (7-3-0) vs Kamil Szkaradek (4-0-0)
 • Michał Pietrzak (10-6-1) vs Marcin Krakowiak (12-4-0)
 • Adrianna Kreft (5-0-0) vs Yasmin Guimarães (5-1-0)
 • Rafał Kijańczuk (12-6-0) vs Kleber Silva (21-11-0)
 • Sandra Succar (1-0-0) vs Wiktoria Czyżewska (2-0-0)
 • Wilson Varela (9-5-0) vs Łukasz Rajewski (12-8-0)

Jak widać, będziemy świadkami kilku bardzo interesujących zestawień. Oczywiście tym najbardziej wyczekiwanym jest starcie o pas mistrzowski kategorii piórkowej. Przed szansą zunifikowania pasów staną Salahdine Parnasse oraz Robert Ruchała. W innym starciu zobaczymy dwóch młodych, perspektywicznych Polaków. Ulubieniec podhalański kibiców, Kamil Szkaradek stanie przed najtrudniejszym zadaniem w karierze i skrzyżuje rękawice z Patrykiem Surdynem. Do bardzo ciekawej walki dojdzie w kategorii półśredniej. Bardzo efektownie walczący Michał Pietrzak oraz Marcin Krakowiak na pewno zadbają o dobre show dla kibiców. Lepiej nie mrugajcie w trakcie tej walki. Ostatnią aktualnie znaną walką jest pojedynek radomskiego byka, Patryka Kaczmarczyka z Danielem Tarchilą. Młody Mołdawianin w fantastycznym stylu zaprezentował się w debiucie kiedy to na punkty pokonał Wojciecha Kazieczkę. Teraz poprzeczka powędruje wyżej natomiast skala jego talentu wydaje się być ogromna. Podobnie jak Kaczmarczyka, który wydaje się ze dotychczas jeszcze nie pokazał pełni swoich możliwości i walka na gali w Nowym Sączu będzie wspaniałą okazja do uwolnienia swojego potencjału. Oczywiście karta walk nie jest kompletna. Spodziewamy się, że federacja KSW będzie chciała zorganizować 10 pojedynków a aktualnie ogłosili raptem 4. Gdy tylko poznamy nowe zestawienia to zaktualizujemy artykuł.

Najczęstsze pytania o KSW 85

 • KSW 85 kiedy?
  19 sierpnia 2023.
 • KSW 85 gdzie?
  W Nowym Sączu.
 • Kto walczy na KSW 85?
  Karta walk to między innymi pojedynek unifikacyjny o pas wagi piórkowej pomiędzy Salahdinem Parnassem oraz Robertem Ruchałą. Ponadto zobaczymy między innymi pojedynki Marcina Krakowiaka z Michałem Pietrzakiem oraz Sebastiana Kaczmarczyka z Danielem Tarchilą.
 • Gdzie znajdę na KSW 85 typy?
  U nas.
 • Kto ma najwyższe na KSW 85 kursy?
  Fortuna.