KSW 86 PPV gdzie oglądać? Transmisja, stream online

KSW 86 PPV gdzie oglądać? Transmisja, stream online

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna gala największej organizacji MMA w Europie. Tym razem oznaczona jako KSW 86. PPV z tego wydarzenia będzie oczywiście dostępne. Gdzie można je nabyć i w jakiej cenie dowiecie się z niniejszego tekstu.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać KSW 86 PPV?

Mimo że KSW PPV wiąże się z określonymi kosztami, to popularność płatnej relacji na żywo jest w naszym kraju całkiem spora. Dostęp do niej można uzyskać na dwa sposoby. Pierwszy to płatna transmisja na stronie kswtv.com w cenie 40 PLN, a także miesięczna subskrypcja platformy streamingowej Viaplay w kwocie 55 PLN.

Odbierz 20 zł bez depozytu za rejestrację i weryfikację w Fortunie. Dodatkowo, Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do 100 zł. Jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki.

Jak wykupić KSW 86 PPV? Ile kosztuje dostęp do gali?

Wiecie już dzięki informacjom z wcześniejszego akapitu, że KSW online jak najbardziej będzie można zobaczyć. Z KSW transmisja znajdzie się przede wszystkim na łamach Viaplay, które weszło w ścisłą współpracę z Konfrontacją Sztuk Walki.

Oto kilka kroków, wedle których należy postępować, by zapewnić sobie transmisję z gali KSW:

  1. Wejdź na stronę internetową Viaplay.
  2. Zaloguj się lub zarejestruj.
  3. Wybierz interesujący cię pakiet.
  4. Ureguluj opłatę.
  5. Ciesz się z dostępu do bezpośredniej transmisji z gali XTB KSW 85.
OGLĄDAJ TUTAJ

Czy będzie KSW 86 stream live za darmo?

Przy okazji każdej gali fani sportów walki zachodzą w głowę, czy uda im się znaleźć KSW 86 live stream free. Warto więc raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości.

KSW online można śledzić jedynie po uiszczeniu stosownej opłaty. Oglądanie przebiegu z tego wydarzenia z innych nielegalnych źródeł jest niezgodne z prawem. Lepiej wykupić KSW PPV i mieć spokojną głowę.