KSW 87 typy, kursy i zakłady na dzisiaj (14.10.2023)

KSW wybiera się za granicę, a konkretnie do czeskiego Trzyńca. W rozpisce gali 14.10.2023 nie zabraknie lokalnych zawodników, którzy na pewno będą rozgrzewać miejscową publiczność. W artykule przedstawimy KSW 87 typy oraz analizy kilku pojedynków. 

KSW 87 kursy i zakłady
1
2

Stosić - Martinek

1.32

OBSTAW TUTAJ

3.39

OBSTAW TUTAJ

McNally -Le

1.60

OBSTAW TUTAJ

2.34

OBSTAW TUTAJ

Dudek - Dvorak

1.60

OBSTAW TUTAJ

2.34

OBSTAW TUTAJ

Zobacz kursy na pozostałe walki

OBSTAW TUTAJ

KSW 87 kursy i typy bukmacherskie

Karta walk najbliższej gali zapowiada wiele wyrównanych pojedynków, w których nie jest łatwo wskazać faworytów. Idealnie odzwierciedlają to KSW 87 kursy, które zaproponowali analitycy bukmacherów. Powyżej w tabeli przedstawiamy Wam komplet wspomnianych kursów, z których możecie wybierać w trakcie wydarzenia w czeskim Trzyńcu.

KSW 87 bonus Fortuna

ODBIERZ BONUS

KSW 87 typy bukmacherskie naszym okiem

Jak wspominaliśmy powyżej, na rozpisce znajduje się wiele wyrównanych starć, w których możliwe jest każde rozstrzygnięcie. W związku z tym nie jest łatwo wybrać potencjalnego zwycięzcę pojedynku. Mimo wszystko, przedstawimy Wam nasze KSW 87 typowanie, w których wskażemy najbardziej prawdopodobne wydarzenia na nadchodzącej gali. Oto nasze typy:

Ivan Erslan vs Rafał Haratyk: typy i kursy na KSW 87

Powyższe starcie w kategorii półciężkiej zapowiada się niezwykle interesująco. Obaj Panowie dysponują bardzo ciężkimi rękami, więc nokaut będzie unosił się w powietrzu w każdej sekundzie walki. Nasze KSW 87 typy zakładają zwycięstwo Ivana Erslana. Kierujemy się tu przede wszystkim faktem, że dla Chorwata kategoria półciężka jest naturalną wagą. W przypadku Haratyka jest inaczej, wiele z walk w swojej karierze stoczył on w kategorii średniej w związku z czym przewaga siły powinna być po stronie Chorwata. Podobnie sytuacja będzie wyglądał z warunkami fizycznymi. Erslan będzie chciał zanotować zwycięstwo żeby powrócić do walki o tytuł mistrzowski kategorii półśredniej, który dzierży aktualnie Ibragim Chuzigaev.

Roman Szymański vs Leo Brichta: typy i kursy na KSW 87

Jeden z wielu pojedynków, w którym będzie mieli okazję podziwiać jednego z miejscowych zawodników. Leo Brichta stanie przed bardzo trudnym zadaniem, ponieważ jego rywalem będzie bardzo mocny i będący ostatnio w fenomenalnej dyspozycji, Roman Szymański. Czech w swoim debiucie w KSW stoczył bardzo zacięty pojedynek z Maciejem Kazieczką, udało mu się wygrać po niejednogłośnej decyzji sędziów. KSW 87 kursy faworyzują Romana Szymańskiego i my również podzielamy ten punkt widzenia. Zawodnik trenujący na co dzień w poznańskim Czerwonym Smoku jest w świetnej formie. W swoich ostatnich walkach pokazywał bardzo dobrą stójkę. Słynie on przede wszystkim z bardzo dobrze poukładanego boksu, dzięki któremu ustawia sobie przeciwników pod potencjalne sprowadzenia. W parterze uczeń Mariusza Linke czuje się ryba w wodzie. Jest to również płaszczyzna, w której dobrze czuje się Brichta, zatem dla Szymańskiego bezpieczniejszą opcją może być toczenie walki na nogach i punktowanie swojego rywala za pomocą ciosów.

Odbierz 20 zł bez depozytu za rejestrację i weryfikację w Fortunie. Dodatkowo, Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do 100 zł. Jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki.

Sahil Siraj vs Ahmed Abdulkadirov: typy i kursy na KSW 87

Jedna z mniej medialnych walk dla mniej wprawionych kibiców MMA. Zawodnicy, którzy są anonimowi dla szerokiej publiczności mogą jednak skraść show. Sahil Siraj ma za sobą debiut w okrągłej klatce KSW, w którym musiał ulec przed czasem Łukaszowi Rajewskiemu. Szwed to zawodnik, który preferuje walkę w stójce, jest dobrze wyszkolony jeśli chodzi o kickboxing i na pewno będzie to jego główna broń w walce z Abdulkadirovem. Niestety dla niego, ma on ostatnimi czasy problemy z trzymaniem ciosu. Natomiast Abdulkadirov to zawodnik, który dysponuje potężnymi ciosami i kopnięciami, w związku z czym nasze KSW 87 typowanie zakłada jego zwycięstwo przed czasem. Należy również brać pod uwagę scenariusz, w którym walczący pod słowacką flagą zawodnik obala swojego przeciwnika. Abdulkadirov pownien mieć na ziemi olbrzymią przewagę nad swoim przeciwnikiem, ma odpowiednie narzędzia do tego żeby zakończyć pojedynek zarówno przez poddanie jak i za pomocą ciosów na ziemi.

Darko Stosic vs Michal Martinek: typy i kursy na KSW 87

Walka wieczoru gali w Trzyńcu nie będzie uświetniona występem żadnego z Polaków. W okrągłej klatce zobaczymy natomiast miejscowego zawodnika, Michala Martinka. Czech stanie przed szansą ustawienia się w roli pretendenta do pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej i szansy walki o złoto z Philem de Friesem. Aby tego dokonać będzie musiał pokonać Darko Stosicia. Nasze KSW 87 typy nie dają mu jednak za dużych szans. Chorwat to zawodnik, który dysponuje gorszymi warunkami fizycznymi ale na pewno posiada większe umiejętności oraz silniej bije ciosy co powinno mu otworzyć do łatwego zwycięstwa przed czasem i dać szansę na kolejne podejście do walki o pas mistrzowski z dominującym dotychczas w wadze ciężkiej Anglikiem. Dla Czecha natomiast jest to olbrzymia szansa, aby zaznaczyć swoją obecność na europejskiej scenie MMA, jednakże poprzeczka zawieszona jest bardzo wysoko.

KSW 87 – kiedy i gdzie najbliższa gala?

 • KSW 87 kiedy? W najbliższą sobotę, 14.10.2023.
 • KSW 87 gdzie? W czeskim Trzyńcu.

Kto walczy na KSW 87? Karta walk

KSW 87 karta walk zapowiada się bardzo ciekawie. Na rozpisce znajdziemy wiele interesujących pojedynków, w których trudno wskazać faworytów. Ponadto na karcie walk znajduje się wielu lokalnych zawodników, którzy mają za zadanie ściągnąć do Trzyńca miejscowych fanów. Oto aktualna rozpiska nadchodzącej gali KSW:

 • Michal Martínek (10-4-0) vs Darko Stošić (18-6-0)
 • Leo Brichta (11-3-0) vs Roman Szymański (17-7-0)
 • Filip Macek (27-18-1) vs Oleksii Polischuck (10-4-0)
 • Ivan Erslan (13-2-0) vs Rafał Haratyk (16-5-2)
 • Vojtech Garba (8-4-0) vs Michał Dreczkowski (3-0-0)
 • Lukáš Dvořák (6-2-0) vs Adrian Dudek (6-2-0)
 • Sahil Siraj (8-2-0) vs Ahmed Abdulkadirov (9-1-0)
 • Josef Štummer (3-0-0) vs Dawid Kareta (4-3-0)
 • Carl McNally (2-1-0) vs Tobiasz Le (3-1-0)

KSW 87 karta walk to rozpiska, która nie jest skierowana do casualowego fana MMA. Mimo wszystko należy spodziewać się tutaj wielu efektownych pojedynków. Starcia pomiędzy Sirajem i Abdulkadirovem oraz Dvorakiem i Dudkiem zapowiadają się fascynująco pomimo tego, że nazwiska nie są znane niedzielnym fanom MMA. Ponadto w walce wieczoru znajdziemy bardzo ważny pojedynek w kategorii ciężkiej, który może wyłonić pretendenta do walki o pas mistrzowski przeciwko Philowi de Friesowi. Również walka Romana Szymańskiego z Leo Brichtą może być kluczowa dla przyszłości wagi lekkiej. W przypadku wygranej Polaka, należy spodziewać się że dostanie on szanse walki o złoto.

Gdzie oglądać KSW 87? Transmisja i stream online

Transmisja w naszym kraju będzie dostępna za pomocą platformy Viaplay. Aby uzyskać dostęp do oglądania KSW 87 należy wykupić subskrypcję, której miesięczny koszt wynosi 55 złotych. Należy jednak pamiętać, że poza dostępem do najbliższej gali KSW, otrzymamy również szereg innych atrakcji jak materiały zza kulis związane z federacją.

Najczęstsze pytania o KSW 87

 • KSW 87 kiedy?
  14 października 2023 roku.
 • KSW 87 gdzie?
  W czeskim Trzyńcu.
 • Kto walczy na KSW 87?
  Karta walk to między innymi Darko Stosic vs Michal Martinek oraz Roman Szymanski vs Leo Brichta.
 • Gdzie znajdę na KSW 87 typy?
  W artykule na naszej stronie.
 • Kto ma najwyższe na KSW 87 kursy?
  Fortuna.