KSW 88 typy, kursy, zakłady bukmacherskie (11.11.2023)

Tym razem organizacja KSW zawita do Radomia. W związku z tym na karcie walk nie zabraknie lokalnych zawodników, którzy będą rozpalać do czerwoności miejscowych kibiców. Poniżej znajdziesz na KSW 88 typy oraz kursy na cała galę.

KSW 88 kursy i zakłady
1
2

Pawlak - Materla

1.22

OBSTAW TUTAJ

4.29

OBSTAW TUTAJ

Romanowski - Janikowski

1.60

OBSTAW TUTAJ

2.34

OBSTAW TUTAJ

Bartosiński - Parnasse

1.57

OBSTAW TUTAJ

2.41

OBSTAW TUTAJ

Zobacz kursy na pozostałe walki

OBSTAW TUTAJ

KSW 88 kursy i typy bukmacherskie na galę 11.11.2023

Organizacja podąża już dawno wytyczoną ścieżką, która zakłada że pojedynki na karcie powinny być wyrównane i jednocześnie interesujące dla kibiców. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku gali w Radomiu. KSW 88 kursy nie wskazują przez analityków olbrzymich faworytów jak miało to miejsce w przeszłości. Mamy na rozpisce wiele pojedynków, w których trudno wskazać jednoznacznie faworyta. Miłośnicy szukania underdogów również znajdą coś dla siebie.

KSW 88 typy bukmacherskie naszym okiem

Tak jak już wspominaliśmy, rozpiska wygląda bardzo interesująco pod kątem bukmacherskim. Znajdują się na niej faworyci, których można łączyć ze sobą w zakładach akumulowanych oraz underdogi, którym teoretycznie nie daje się dużych szans na wygraną. Nasze KSW 88 typowanie będzie uwzględniać obie grupy tych zawodników, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Oto nasze typy na radomską galę:

Daniel Rutkowski vs Patryk Kaczmarczyk: typy i kursy na KSW 88

Starcie na które czeka cała sportowa Polska a już na pewno Radom. Dwóch lokalnych zawodników zmierzy się ze sobą aby udowodnić, który z nich jest królem radomskiego podwórka. Nasze KSW 88 typy zakładają zwycięstwo starszego i dużo bardziej doświadczonego Daniela Rutkowskiego. Popularny Rutek ma za sobą wiele walk na najwyższym poziomie, w których musiał wznosić się na wyżyny swoich umiejętności. Kaczmarczyk to ciągle młody, obiecujący zawodnik, który jest na początku swojej drogi w dużym MMA. Rutek to przede wszystkim zapaśnik, jednak ma na swoim koncie starty w boksie zawodowym zatem niewątpliwie jest zawodnikiem wielopłaszczyznowym. Podobnie jest w przypadku Kaczmarczyka, choć ten preferuje walkę w stójce. Rutkowski powinien mieć olbrzymią przewagę kondycyjną, która w naszej opinii będzie kluczowa dla losów pojedynku. Spodziewamy się, że po wyrównanych pierwszych rundach, zacznie on przechylać szalę pojedynku na swoją korzyść i wygra przed czasem.

KSW 88 typy

Danu Tarchila vs Ramzan Jembiev: typy i kursy na KSW 88

Jembiev to jeden z najlepszych w Europie zawodników w swojej kategorii wagowej. W debiucie przywitał się z fanami w KSW efektownym high kickiem na Murilo Delfino. Teraz przyjdzie mu się zmierzyć z młodszym aczkolwiek bardziej doświadczonym w klatkach, Danu Tarchilą. Mołdawianin dał się poznać w KSW jako olbrzymi talent, który będzie rozkwitał w polskiej organizacji. W debiucie w świetnym stylu odprawił Wojciecha Kazieczkę, w drugiej walce po bardzo bliskiej walce uległ na punkty Patrykowi Kaczmarczykowi. KSW 88 kursy bardzo mocno faworyzują Jembieva. Naszym zdaniem niesłusznie. O ile Francuz jest faworytem, to na pewno nie aż tak dużym jak wskazują na to kursy. Należy również pamiętać, że Tarchila to zawodnik bardzo młody i powinien rozwijać się z walki na walkę. Mołdawianin ma sporo argumentów w każdej płaszczyźnie walki, aby odnieść zwycięstwo. Powinien jednak odnosić się głównie do zapasów i klinczu, które pozwolą mu zamęczyć swojego przeciwnika.

Marcin Wójcik vs Henrique Luis da Silva: typy i kursy na KSW 88

Wójcik powraca do KSW po 5 letniej przerwie, kiedy to uległ przed czasem ze Scottem Ashkamem. Popularny Gigant miał za sobą wojaże w zagranicznych organizacjach jak PFL ale głównie walczył pod banderą FENu. Jego rywalem będzie Luis da Silva. Brazylijczyk zasłynął dotychczas głównie ze spektakularnego nokautu na Tomaszu Narkunie. Wójcik będzie musiał uważać na nieszablonową stójkę swojego przeciwnika, który może zaskoczyć go w pierwszych dwóch rundach kończącym uderzeniem. Jednakże nasze KSW 88 typowanie zakłada, że Polak będzie w stanie w swoim stylu prowadzić walkę w obszarze zapaśniczym. Powinno mu to dać łatwą drogę do wygrania przed czasem. Zamęczy w ten sposób swojego rywala, który demonem kondycji nie jest. Od drugiej rundy powinniśmy być świadkami jednostronnego pojedynku, w którym to Marcin Wójcik będzie okładał swojego rywala ciosami z góry co finalnie doprowadzi do zakończenia walki przed czasem.

KSW 88 – kiedy i gdzie najbliższa gala?

Najbliższa gala największej polskiej organizacji MMA odbędzie się w Radomiu.

 • KSW 88 gdzie? W Radomiu.
 • KSW 88 kiedy? 11 listopada od godziny 19:00.

Kto walczy na KSW 88? Karta walk

Standardowo jak na radomską galę, będziemy świadkami pojedynków w których obejrzymy klasycznych ticket sellerów. Mowa tutaj o miejscowych zawodnikach jak Daniel Rutkowski oraz Patryk Kaczmarczyk, którzy zmierzą się ze sobą oraz Albercie Odzimkowskim, który zawsze może liczyć na wsparcie swoich fanów. Ponadto ciekawym wydarzeniem na pewno będzie powrót po 5 latach do okrągłej klatki KSW w wykonaniu Marcina Wójcika. Oto aktualna KSW 88 karta walk:

 • Daniel Rutkowski (16-3) vs. Patryk Kaczmarczyk (10-2)
 • Bartosz Leśko (13-3-2) vs. Piotr Kuberski (12-1)
 • Luis Da Silva (19-9) vs. Marcin Wójcik (18-8)
 • Anita Bekus (7-3) vs. Maria Silva (9-1)
 • Stefan Vojcak (6-1) vs. Kamil Gawryjołek (5-0)
 • Albert Odzimkowski (12-7) vs. Jorge Bueno (10-1-1)
 • Daniel Tarchila (6-2) vs. Ramzan Jembiev (4-1)
 • Krystian Bielski (9-5) vs. Andi Vrtacić (4-2)
 • Jivko Stoimenov (13-6) vs. Jacek Gać (2-0)

Jak widać, karta walk nie jest długa choć treściwa. Coś dla siebie znajdą tutaj fani kobiecego MMA. Anita Bekus zmierzy się z bardzo mocną Brazylijką Marią Silvą i na pewno nie będzie to dla niej łatwy pojedynek. Na rozpisce znajduje się również wielu zawodników, którzy dysponują mocnymi pięściami. Warto wspomnieć tutaj chociażby Krystiana Bielskiego, Nemanję Nikolicia oraz Jivko Stoimenova. Swój debiut w okrągłej klatce zanotuje również efektownie walczący Jacek Siexa Gać KSW 88 karta walk mimo braku największych nazwiska MMA w naszym kraju powinna zadowolić nawet najbardziej wybrednych fanów.

Gdzie oglądać KSW 88? Transmisja i stream online

Transmisja standardowo będzie dostępna w naszym kraju na platformie streamingowej Viaplay. Aby uzyskać do niej dostęp należy wykupić miesięczną subskrypcję. Jej aktualna cena wynosi 55 zł miesięcznie.

Najczęstsze pytania o KSW 88

 • KSW 88 kiedy?
  11 listopada od godziny 19:00.
 • KSW 88 gdzie?
  W Radomiu.
 • Kto walczy na KSW 88?
  Karta walk to między innymi Daniel Rutkowski vs Patryk Kaczmarczyk oraz Danu Tarchila vs Ramzan Jembiev.
 • Gdzie znajdę na KSW 88 typy?
  W artykule na naszej stronie.
 • Kto ma najwyższe na KSW 88 kursy?
  Fortuna.