KSW 90 typy i kursy bukmacherskie (20.01.2024)

Nadchodząca gala największej polskiej organizacji nie posiada na rozpisce największych nazwisk, ale pomimo tego i tak zapowiada się niezwykle interesująco. W walce wieczoru zobaczymy ulubieńca miejscowej publiczności, Arkadiusza Wrzoska, przed nim swój debiut zanotuje Bartosz Fabiński, W artykule przedstawiamy nasze KSW 90 typy oraz krótką analizę kilku pojedynków.

KSW 90 kursy i zakłady
1
2

Wrzosek - Vitasovic

1.50

OBSTAW TUTAJ

2.54

OBSTAW TUTAJ

Fabiński - Zerhouni

1.27

OBSTAW TUTAJ

3.77

OBSTAW TUTAJ

Stasiak vs Soldaev

1.65

OBSTAW TUTAJ

2.24

OBSTAW TUTAJ

Zobacz kursy na pozostałe walki

OBSTAW TUTAJ

KSW 80 typy bukmacherskie (20.01.2024)

Jak wspomnieliśmy powyżej, na warszawskim Torwarze w sobotę zabraknie największych gwiazd ale pomimo tego, i tak będziemy świadkami wielu efektownych pojedynków. Na karcie walk znajdziemy wiele nazwisk, które zafundują nam wiele emocji. Warto tutaj wspomnieć między innymi Adama Soldaeva, Ramzana Jembieva czy też debiutującą w KSW Ewelinę Woźniak. Poniżej znajdziecie nasze KSW 90 typowanie, z którego dowiecie się, jakie typy są naszym zdaniem najbardziej godne uwagi.

Ramzan Jembiev – Isai Ramos: typy i kursy na KSW 90

Dagestańczyk walczący pod francuską flagą jest jednym z czołowych zawodników w Europie w swojej kategorii wagowej. Swoją klasę udowadnia w KSW co pojedynek. Oba swoje pojedynki skończył przed czasem, w bardzo efektownym stylu. Nie spodziewamy się innego rozstrzygnięcia na Torwarze. Nasze KSW 90 typy uwzględniają wygraną Jembieva przed czasem. Jest on lepszy w każdej płaszczyźnie walki od swojego rywala, dla którego będzie to debiut w KSW. Mało tego, dla Wenezuelczyka będzie to pierwsza walka na terenie Europy.

Werlleson Martins – Oleksii Polischuk: typy i kursy na KSW 90

Świetnie zapowiadające się starcie w wadze koguciej. Obaj zawodnicy słyną z efektownego stylu walki. Ukrainiec to zawodnik, który dąży głównie do walki w parterze, natomiast jego rywal dał się poznać między innymi bardzo skuteczną stójką. Nie jest jednak również gapą w parterze, choć jego obrona przed obaleniami nie należy do najmocniejszych elementów jego oktagonowej gry. Przeglądając KSW 90 kursy delikatnie się zdziwiliśmy, że bukmacherzy faworyzują w tym starciu Polischuka. Na pewno wpływ ma na to fakt, że Ukrainiec będzie szukał od pierwszego gongu parteru a Brazylijczyka nie jest trudno obalić. Trudniej za to skontrolować, dodatkowo potrafi on wykorzystać desperacji próby obaleń swoich rywali i jest niebezpieczny w stójce. Naszym zdaniem Werlleson ma dużo szanse na wygraną niż wskazują na to kursy.

Ewelina Woźniak – Aleksandra Toncheva: typy i kursy na KSW 90

Dla Polki będzie to debiut w największej polskiej organizacji MMA. Woźniak ma za sobą występy na arenach Aresu, Brave czy też Oktagonu. Polka słynie z tego, że jak na zawodniczkę to dąży ona bardzo mocno do kończenia swoich walk przed czasem co przysporzyło jej sporej ilości fanów. W swojej ostatniej walce musiała ulec Ivanie Petrović przez poddanie lecz mimo tego nasze KSW 90 typowanie, zakłada że poradzi sobie bez problemu z rywalką i wygra pojedynek przed czasem.

Kto walczy na KSW 90? Karta walk

Na warszawskim Torwarze zobaczymy sporo debiutów w największej polskiej federacji MMA. KSW 90 karta walk przywita w federacji takie postacie jak Ewelina Woźniak czy też Bartosz Fabiński, którzy są uznanymi markami na polskim rynku. Ponadto zobaczymy również debiutantów zza granicy, na przykład Isaia Ramosa. Oto karta walk warszawskiej gali:

 • Arkadiusz Wrzosek (3-0-0) vs Ivan Vitasović (12-5-1)
 • Bartosz Fabiński (16-5-0) vs Laïd Zerhouni (11-8-0)
 • Damian Stasiak (14-9-0) vs Adam Soldaev (7-2-0)
 • Isai Ramos (7-1-0) vs Ramzan Jembiev (5-1-0)
 • Werlleson Martins (18-5-0) vs Oleksii Polischuck (11-4-0)
 • Ewelina Woźniak (7-2-0) vs Aleksandra Toncheva (5-4-1)
 • Islam Djabrailov (9-5-0) vs Alfan Rocher-Labes (10-2-0)
 • Marek Samociuk (4-4-0) vs Oļegs Jemeļjanovs (11-4-0)
 • Gino van Steenis (4-0-0) vs Hugo Deux (2-0-0)
 • Szymon Karolczyk (5-3-0) vs Artur Krawczyk (4-3-0)

Gdzie oglądać KSW 90? Transmisja i stream online

Gala będzie dostępna w Polsce za pomocą platformy streamingowej Viaplay. Dostęp do niej to koszt 55zł miesięcznie. Poza galą KSW będziemy mieli rónież dostęp do innych wydarzeń sportowych, między innymi Bundesligi czy Premier League.

Najczęstsze pytania o KSW 90

 • KSW 90 kiedy?
  20 stycznia 2024.
 • KSW 90 gdzie?
  W Warszawie na hali Torwar.
 • Kto walczy na KSW 90?
  Karta walk to między innymi Arkadiusz Wrzosek vs Ivan Vitasiv oraz Bartosz Fabiński vs Laïd Zerhouni.
 • Gdzie znajdę na KSW 80 typy?
  W artykule na naszej stronie.
 • Kto ma najwyższe na KSW 80 kursy?
  Fortuna.