KSW 92 typy i kursy bukmacherskie

KSW po ostatniej gali zatytułowanej Epic, gdzie byliśmy świadkami konfrontacji w różnych formułach walki, nie zwalnia tempa. Największa polska federacja MMA powraca do organizowania wydarzeń, na których będziemy świadkami wyłącznie starć w koronnej formule. Gospodarzem najbliższej gali będzie Gorzów Wielkopolski. W walce wieczoru zobaczymy powrót do klatki Jakuba Wikłacza. W artykule przedstawimy Wam nasze KSW 92 typy, poznacie również kartę walk oraz kursy bukmacherów, które oferują na każde ze starć.

KSW 92 typy bukmacherskie (16.03.2024)

Najbliższa gala KSW będzie bardzo interesująca z wielu powodów. Głównym jest fakt, że będzie to wydarzenie z gatunku tych, które nie są dla federacji najważniejszym wydarzeniem w roku. Nie oznacza to jednak, że zabraknie na nim ciekawych pojedynków oraz uznanych nazwisk. Jest wręcz zupełnie przeciwnie. Najbardziej zagorzeli fani na pewno czekają na pojedynek Michała Materli z Piotrem Kuberskim. Dodatkowym smaczkiem jest również powrót Macieja Jewtuszki do okrągłej klatki po pięciu latach nieobecności. Gala w Gorzowie ma wiele aspektów, które czynią KSW 92 typowanie trudnym zadaniem. A my takie lubimy, dlatego zapraszamy Was na analizę kilku zestawień na najbliższą sobotę.

KSW 92 typy

Kuberski – Materla: typy i kursy na KSW 92

Jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków gorzowskiej gali będzie niewątpliwie powrót popularnego Cipao. Zmierzy się on z bardzo mocnym na polskiej scenie zawodnikiem, który niedawno dołączył do KSW, po tym jak świetnie prezentował się pod banderą FENu. Mowa tutaj oczywiście o Piotrku Kuberskim. Popularny Qbear w rewelacyjnym stylu zadebiutował na gali KSW 88, gdzie znokautował wysoko cenionego Bartłomieja Leśko. W Gorzowie czeka go starcie z prawdziwą legendą. Pomimo upływu lat, Michał Materla jest nadal w dobrej dyspozycji i rywalizuje na najwyższym poziomie. W ostatniej walce stoczył wyrównany, pięciorundowy pojedynek z Pawłek Pawlakiem, aktualnym mistrzem KSW. Biorąc pod uwagę dyspozycję Cipao i jego charakter, nasze KSW 92 typy zakładają, że ma on spore szanse na wygraną. Na pewno wyższą niż dają mu bukmacherzy, kurs 4.10 na wygraną Materli jest bardzo atrakcyjny.

Rutkowski – Neves: typy i kursy na KSW 92

Radomianin uchodził bardzo długo za zawodnika, który niebawem będzie dzierżył pas KSW. I trzeba przyznać, że był na właściwej drodze aby to osiągnąć. Jednak jego imponujące seria wygranych, uwzględniają wiktorie nad Soldaevem czy Eskijewem została przerwana w ostatniej walce, gdzie nieoczekiwanie uległ Patrykowi Kaczmarczykowi. W ten sposób Rutek oddalił się od walki o pas i musi teraz odbudować swoją pozycję. Zacznie już w najbliższą sobotę w Gorzowie. KSW 92 kursy bardzo mocno faworyzują Polaka. Zmierzy się on z Brazylijczykiem, Nevesem i trudno oczekiwać aby miał trudności w wygraniu tego pojedynku.

Szkaradek – Zdravkovic: typy i kursy na KSW 92

Dotychczas biorąc pod uwagę KSW 92 typowanie skupiliśmy się na legendach MMA w Polsce. Pora jednak poświęcić trochę uwagi młodemu pokoleniu. Mowa tutaj o Kamilu Szkaradku, który z przytupem wszedł do KSW. Dotychczas jest on niepokonany pod banderą tej organizacji. W sobotę czeka go jednak mocny sprawdzian, ponieważ zmierzy się z Serbem, Miljanem Zdravkoviciem, który również nie poznał jeszcze smaku porazki. Mimo tego stawiamy zdecydowanie na Szkaradka. Jego umiejętności zapaśnicze powinny doprowadzić go do zwycięstwa na kartach punktowych.

Kto walczy na KSW 92? Karta walk

Jak już wspominaliśmy, najbliższa rozpiska KSW nie wygląda imponująco, ponieważ dla organizacji jest to swego rodzaju gala przejściowa pomiędzy większymi eventami. Jednakże mimo to KSW 92 karta walk zawiera znane i lubiane twarze. Mowa tutaj między innymi o Michale Materli czy Macieju Jewtuszce. Dodatkowo o wysoki poziom sportowy powinni zadbać bohaterowie walki wieczoru – Jakub Wikłacz oraz Zuriko Jojua. Oto karta walk sobotniej gali KSW:

 • Jakub Wikłacz (14-3-2) vs Zuriko Jojua (9-1-0)
 • Piotr Kuberski (13-1-0) vs Michał Materla (33-10-0)
 • Daniel Rutkowski (16-4-0) vs Julio Cesar Neves (36-1-0)
 • Kamil Szkaradek (5-0-0) vs Miljan Zdravkovic (7-0-0)
 • Maciej Jewtuszko (12-5-0) vs Marius Žaromskis (23-10-0)
 • Wiktor Zalewski (6-0-0) vs Adrian Zieliński (24-12-0)
 • Tomasz Jakubiec (12-4-0) vs Wojciech Janusz (13-8-0)
 • Oskar Szczepaniak (5-1-0) vs Michał Gniady (2-0-0)
 • Damian Mieczkowski (2-0-0) vs David Hošek (10-5-1)

Gdzie oglądać KSW 92? Transmisja i stream online

Transmisja będzie dostępna za pomocą platformy Viaplay. Koszt miesięczny subskrypcji to 55zł. W cenie otrzymujemy dostęp do innych wydarzeń sportowych, między innymi lig piłkarskich czy Formuły 1.

Najczęstsze pytania o KSW 92

 • KSW 92 kiedy?
  16 marca 2024.
 • KSW 92 gdzie?
  W Gorzowie Wielkopolski.
 • Kto walczy na KSW 92?
  Karta walk to między innymi Michał Materla vs Piotr Kuberski oraz Jakub Wikłacz vs Zuirko Jojua.
 • Gdzie znajdę na KSW 92 typy?
  W artykule na naszej stronie.
 • Kto ma najwyższe na KSW 92 kursy?
  Fortuna.