KSW 93 gdzie oglądać? Transmisja i stream online

KSW 93 gdzie oglądać? Transmisja i stream online

Już za kilkadziesiąt godzin startuje gala KSW 93. PPV naturalnie będzie konieczne, by móc śledzić losy najlepszych fighterów na żywo. Gdzie i jak wykupić taki dostęp? Szczegóły poniżej.

Gdzie oglądać KSW 93 PPV?

Relacja live wprost z paryskiej Adidas Areny będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem Viaplay. KSW PPV od pewnego czasu znajduje się właśnie na tej skandynawskiej platformie streamingowej, gdyż polska federacja weszła w ścisłą współpracę z medialnym hegemonem.

Jak wykupić KSW 93 PPV? Ile kosztuje dostęp do gali?

Aby z KSW 93 transmisja znalazła się na ekranie Twojego komputera bądź smartfona, musisz wykupić jedną z trzech dostępnych subskrypcji. Sporty walki, a więc co za tym idzie także Konfrontacja Sztuk Walki, znajdują się w ofercie najdroższego z pakietów wartego aż 55 PLN.

Oto jak krok po kroku powinien wyglądać Twój proces nabywania praw do KSW online:

  1. Przejdź na stronę internetową viaplay.pl.
  2. Zaloguj się bądź zarejestruj.
  3. Wykup subskrypcję “Viaplay Total”.
  4. Ciesz się z dostępu do KSW 93.

Warto pamiętać również o tym, że w ramach Viaplay Total uzyskasz także możliwość obserwowania w akcji co najmniej przez kolejny miesiąc rywalizacji w ramach Premier League, Bundesligi oraz będziesz miał sposobność oglądania ciekawych filmów i seriali.

Czy będzie KSW 93 stream live za darmo?

Spora część zadeklarowanych fanów sportów walki zastanawia się pewnie intensywnie, czy uda im się znaleźć gdzieś z KSW 93 live stream free. Niestety takiej opcji nie ma. Jedynym możliwą drogą do śledzenia w akcji fighterów walczących pod szyldem czołowej federacji w Europie jest wykupienie subskrypcji. 55 PLN to co prawda całkiem sporo, ale patrząc na kartę walk, wydatek na KSW online jest jak najbardziej opłacalny.

Czy z KSW 93 strumyk tv jest legalny?

Strumyk TV, a także inne tego typu serwisy według polskiego prawa nie są legalnym źródłem transmisji poszczególnych wydarzeń sportowych. Mimo to osoby odpowiedzialne za podobny proceder nadal starają się taki streaming prowadzić. Ich czas jednak będzie powoli mijał.