KSW 93 kiedy i o której? Godzina rozpoczęcia gali 06.04.2024

KSW 93 kiedy i o której? Godzina rozpoczęcia gali 06.04.2024

Już niedługo oficjalnie wystartuje KSW 93. Godzina rozpoczęcia gali jest naturalnie bardzo przyzwoita z uwagi na miejsce tego wydarzenia, a więc każdy zadeklarowany sympatyk mieszanych sztuk walki koniecznie musi wygospodarować kilka godzin na śledzenie poczynań czołowych fighterów w Europie.

Kiedy KSW 93? O której godzinie?

Dla każdego fana KSW 06.04.2024 to data oznaczona w kalendarzu mocno czerwonym kolorem. To w tym dniu około godz. 19:00 emocje w paryskiej Adidas Arenie powinny bowiem sięgnąć zenitu. Debiut polskiej federacji na francuskiej ziemi zapowiada się wyjątkowo interesująco. Niedawne gale w Czechach okazały się ogromnym sukcesem. Mam przeczucie, że z Francją będzie dokładnie tak samo.

Kto walczy na KSW 93? Karta walk

Podczas KSW 93, kiedy to organizacja dowodzona przez Martina Lewandowskiego oraz Macieja Kawulskiego pojawi się po raz pierwszy w ojczyźnie Napoleona Bonaparte, w okrągłej klatce zamelduje się kilku naprawdę atrakcyjnie bijących zawodników.

Największa uwaga będzie naturalnie skupiona na duecie Parnasse – Mircea. Reprezentant gospodarzy stanie do pierwszej obrony tytułu w dywizji lekkiej. W przeciwnym narożniku zamelduje się Mołdawianin Valeriu Mircea, który podobnie jak Francuz zdobył sobie rzesze sympatyków głównie dzięki bardzo efektownemu stylowi walki.

Pośród pozostałych potyczek kibiców znad Wisły najbardziej zainteresują z pewnością starcia z udziałem Mariana Ziółkowskiego oraz Artura Szczepaniaka. Ten pierwszy wraca do klatki po ponad półtorarocznej przerwie. Oczywiście na tym etapie kariery pewnych rzeczy się absolutnie nie zapomina, ale muszę przyznać, że jestem bardzo ciekawy, jak tak długi rozbrat z oktagonem wpłynie na popularnego Golden Boy'a.

Szczepaniak natomiast w trakcie paryskiego wydarzenia wystąpi pod szyldem KSW po raz piąty. Do tej pory jego bilans to trzy wygrane i jedna porażka. Jako że Madars Fleminas to wyjątkowo twardy facet, to o dopisanie do swojego dorobku triumfu numer cztery 27-latek będzie musiał się wyjątkowo postarać.