KSW 94 gdzie oglądać? Transmisja i stream online

KSW 94 gdzie oglądać? Transmisja i stream online

W trójmiejskiej Ergo Arenie za kilkadziesiąt godzin wystartuje KSW 94. PPV do tego wydarzenia z uwagi na atrakcyjność poszczególnych pojedynków, powinno rozejść się jak świeże bułeczki. Sprawdź, jak w prosty sposób uzyskać dostęp do transmisji.

Gdzie oglądać KSW 94 PPV?

Od paru dobrych lat gale największej organizacji MMA w Polsce dostępne są wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay. KSW PPV kosztuje co prawda dość sporo, ale dotychczas większość z walk była warta ceny, jaką wydawali na transmisję wszyscy zainteresowani.

Jak wykupić KSW 94 PPV? Ile kosztuje dostęp do gali?

Z KSW 94 transmisja znajdzie się na ekranie Twojego smartfona bądź komputera, jeśli zdecydujesz się wykupić jeden z trzech dostępnych pakietów. Mowa tu konkretnie o tym najdroższym wartym 55 PLN, gdyż tylko w jego ramach znajdują się gale Konfrontacji Sztuk Walki. Szczegółowy przebieg nabywania praw do śledzenia KSW online przedstawia się następująco:

  1. Wejdź na stronę viaplay.pl.
  2. Zarejestruj się bądź dokonaj logowania na istniejącym koncie.
  3. Wykup subskrypcję pakietu Viaplay Total.
  4. Ciesz się z dostępu do gali KSW 94

Czy będzie KSW 94 stream live za darmo?

Na KSW 94 live stream free to opcja, której będą poszukiwać bez wątpienia liczni fani mieszanych sztuk walki. Niestety takowa relacja absolutnie nie występuje. Ujrzenie czołowych polskich wojowników w akcji będzie możliwe wyłącznie po wykupieniu stosownego pakietu w Viaplay.

Czy z KSW 94 strumyk tv jest legalny?

KSW online na łamach takich serwisów jak chociażby Strumyk TV to norma przy okazji każdej kolejnej gali Konfrontacji Sztuk Walki. Włodarze federacji walczą z podobnymi praktykami, jak tylko mogą i trzeba im przyznać, że robią to naprawdę skutecznie. Strumyk i jemu podobne to portale nielegalne, a więc użytkowanie ich grozi poważnymi konsekwencjami prawnymi. Warto o tym pamiętać.