KSW 94 kiedy i o której? Godzina rozpoczęcia gali 11.05.2024

KSW 94 kiedy i o której? Godzina rozpoczęcia gali 11.05.2024

Dla każdego fana wyczekującego gali KSW 94 godzina jej rozpoczęcia jest niezwykle istotna. Oto garść informacji na temat zbliżającego się wydarzenia. Zapowiada się bardzo interesująco!

Kiedy KSW 94? O której godzinie?

KSW 11.05.2024 wystartuje około godz. 19:00. Wtedy powinna rozpocząć się pierwsza walka z karty pomiędzy Patrykiem Tołkaczewskim a Michałem Turyńskim. Te kluczowe potyczki rozpoczną się natomiast prawdopodobnie w okolicach godz.22:00.

Kto walczy na KSW 94? Karta walk

Stosunkowo niewielu jest w największej organizacji mieszanych sztuk walki w Polsce zawodników, którzy nie posiadają w swoim dotychczasowym rekordzie choćby jednej przegranej. Do takiego elitarnego grona należy Adrian Bartosiński. Zawodnik łódzkiego Octupusa w Ergo Arenie będzie bronił swojego pasa w kategorii półśredniej. Pierwotnie rywalem 28-latka miał być Andrzej Grzebyk, ale w wyniku kontuzji na 10 dni przed galą musiał zastąpić go Igor Michaliszyn. Fighter urodzony w Dąbrowie Górniczej także słynie ze spektakularnego stylu walki. Main event nie powinien zatem znudzić absolutnie nikogo.

Podczas KSW godzina za godziną będą z pewnością upływały bardzo szybko, gdyż w pozostałych pojedynkach powinno być równie gorąco. Eksperci przewidują konkretny nokaut w starciu Wrzosek – Szpilka. Pytanie tylko, kto będzie leżał na deskach, a kto patrzył z góry.

Tymczasowy pas wagi piórkowej to natomiast stawka ostatniej batalii z karty głównej, w której to po przeciwnych stronach octagonu pojawią się Robert Ruchała oraz Patryk Kaczmarczyk. Jako że obaj Panowie słyną ze swojej wszechstronności, to sam pojedynek może zakończyć się zarówno w parterze, jak i podczas wymiany stójkowej. Będzie się działo na pewno sporo. Co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości.