KSW 83 Colosseum 2 typy i kursy bukmacherskie (03.06.2023)

MMA powraca na Stadion PGE Narodowy w Warszawie. Oczy kibiców na całym swiecie zwrócone będą na sobotnia galę. Sprawdź, jakie są na KSW 83 Colosseum 2 typy oraz kursy bukmacherskie. Prezentujemy je poniżej. 

KSW Colosseum 2 kursy, typy i zakłady na sobotnią galę

Jak przystało na wydarzenie tej rangi bukmacherzy już wycenili szansę zawodników na zwycięstwo w trakcie gali na Stadionie Narodowym. Poniżej przedstawiamy Wam KSW Colosseum 2 typy. Zestawienia w większości są bardzo wyrównane i próżno tutaj szukać kursów, które wskazują jednoznacznie któregoś z zawodników na sromotną porażkę. Należy zatem pogratulować z tego miejsca KSW, że zadbali o wyrównane pojedynki na tak wyeksponowanej gali.

KSW Colosseum 2 kursy i zakłady
1
2

Khalidov vs Askham

1.66

OBSTAW TUTAJ

2.22

OBSTAW TUTAJ

Ziółkowski vs Parnasse

2.32

OBSTAW TUTAJ

1.55

OBSTAW TUTAJ

Pudzianowski vs Szpilka

1.43

OBSTAW TUTAJ

2.66

OBSTAW TUTAJ

Pawlak vs Romanowski

2.13

OBSTAW TUTAJ

1.65

OBSTAW TUTAJ

Wrzosek vs Stoica

1.42

OBSTAW TUTAJ

1.70

OBSTAW TUTAJ

Wikłacz vs Martins

1.35

OBSTAW TUTAJ

3.00

OBSTAW TUTAJ

Materla vs Paczuski

3.00

OBSTAW TUTAJ

1.35

OBSTAW TUTAJ

Szymański vs Mircea

1.45

OBSTAW TUTAJ

2.59

OBSTAW TUTAJ

Rutkowski vs Soldaev

1.55

OBSTAW TUTAJ

2.32

OBSTAW TUTAJ

Głowacki vs Tołkaczewski

2.17

OBSTAW TUTAJ

1.63

OBSTAW TUTAJ

KSW 83 Colosseum 2 typy bukmacherskie

Gala zapowiada się bardzo emocjonująco pod względem pojedynków i skończeń, które mogą mieć Miejsce na stadionie Narodowym. Stąd też nasze KSW Colosseum 2 typowanie będzie zawierać typy na wygrane poszczególnych przed czasem. W naszej opinii istnieje szansa na zakończenie co najmniej 8 z 11 walk przed czasem.

Głowacki – Tołkaczewski: KSW 83 typy i kursy

Na stadionie Narodowym 3 czerwca dojdzie do nieoczekiwanego debiutu w MMA. Były mistrz świata w boksie, Krzysztof Głowacki stoczy swoją pierwszą zawodową walkę w MMA. Jego rywalem będzie znany głównie z walk na gołe pięści na galach Gromda – Patryk Tołkaczewski. Nasze KSW 83 Colosseum 2 typy zakładają wygraną Gleby. Naszym zdaniem Tołkaczewski ma zdecydowanie lepszy background pod MMA. Głowacki jako bokser będzie starał się utrzymywać walkę za wszelką cenę na nogach i używając technik bokserkich punktować walkę w stójce. Tołkaczewski to bardzo twardy zawodnik, potrafi przyjąć cios, więc w razie problemów powinien przetrwać napór rywala. Dodatkowo oczekujemy, że Gleba będzie starał się sprowadzać walkę do parteru i rozbijać Głowackiego na ziemi. Na pewno będzie mu pomagać w tym ciągła presja w stójce, której się spodziewamy, będzie musiał uważać na ciosy z kontry, zwłaszcza z lewej ręki. Mimo wszystko stawiamy, że Tołkaczewski po wyrównanym początku walki przejmie stery pojedynku i zakończy debiut na największym stadionie w Polsce jako zwycięzca.

Rutkowski – Soldaev: KSW Colosseum 2 typy i kursy

KSW Colosseum 2 kursy są bardzo wyrównane, przykładem tego jest pojedynek Daniela Rutkowskiego z Adamem Soldaevem. Polski zapaśnik, znany również z występów w boksie jest niewielkim faworytem. Jest to na pewno spowodowane faktem, że ma on zdecydowanie większe doświadczenie i sporą liczbę pojedynków przeciwko solidnym rywalom. W przypadku Soldaev brak tak uznanych nazwisk w rekordzie. Mimo tego stawiamy na wygraną zawodnika trenującego na co dzień w WCA. Soldaev dał się poznać kibicom jako zawodnik, który świetnie radzi sobie w stójce. Stosuje masę nieszablonowych technik, które wielokrotnie zaskakiwały rywali. Spodziewamy się, że będzie on w stanie wykorzystać swoją eskplozywną stójkę i trafi Rutkowskiego w kontrze, ponieważ ten zapewne będzie ciągle napierał na przeciwnika i szukał okazji do sprowadzenia. Obrona przed obaleniami będzie kluczowa dla Soldaeva z dwóch względów. Po pierwsze na ziemi, będąc z góry, przewagę w starciu będzie miał Rutkowski, na dodatek zapasy to wymęczająca płaszczyzna walki a pochodzący z Czeczeni zawodnik miewał już w karierze problemy kondycyjne. Pomimo tego stawiamy KSW 83 typy na wygraną Soldaeva, naszym zdaniem trafi on rywala jednym z mocnych ciosów, pośle go na deski i dokończy pojedynek.

Wrzosek – Stoica: KSW 83 typy i kursy

Starcie dwóch fantastycznych kickbokserów na które oczekuje bardzo wielu fanów. Ci miejscowi zwłaszcza będą czekali na Wrzoska, ponieważ jest to zawodnik pochodzący z Warszawy i może liczyć na ogromne wsparcie z trybun. Prawie każde KSW Colosseum 2 typowanie zakłada wygraną zawodnika Uniq Fight Club. W naszej opinii, co pokazują przygotowane KSW 83 typy, również Polak opuści klatkę w glorii zwycięzcy. Stoica to bardzo doświadczony kickbokser mający na koncie olbrzymią liczbę walk między innymi dla Glory, największej federacji K1 na świecie. Mimo tego nie ma za sobą żadnej walki w MMA co może być w tym starciu kluczowe. Poza aspektami walki w parterze dochodzi przecież walka w małych rękawicach. Stoica nie słynie z dobrej obrony a ta będzie jeszcze bardziej otwarta w przypadku małych rękawic. Naszym zdaniem Wrzosek od pierwszego gongu zdominuje pojedynek i będzie trafiał przeciwnika mocnymi ciosami zmuszając sędziego do przerwania walki. W przypadku problemów zawsze będzie mógł przenieść pojedynek na ziemię i tam dokończyć dzieła zniszczenia. Wszakże wie już jak przewracać rywali bo robił w walce z Tomaszem Sararą.

Pudzianowski – Szpilka: KSW Colosseum 2 typy i kursy

Jedna z najbardziej wyczekiwanych walk na Stadionie Narodowym to starcie Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką. KSW Colosseum 2 typy wśród kibicom są bardzo podzielone. Wielu obserwatorów uważa, że ten pojedynek będzie łatwy dla Pudzianowskiego, który ma dużo większe doświadczenie w MMA oraz styl walki, który nie powinien pasować Szpilce. Inni natomiast uważają, że były bokser będzie w stanie kontrolować walkę w stójkę, ponieważ w tej płaszczyźnie walki powinien mieć olbrzymią przewagę. Naszym zdaniem słusznie Pudzianowski jest faworytem. Popularny Pudzian ma wszystkie karty w swoich rękach. Jeśli od pierwszego gongu będzie dążył do przewrócenia przeciwnika i porozbijania go na ziemi to powinniśmy być świadkami pojedynku do jednej bramki. Natomiast jeśli tylko były strongman podejmie walkę w stójce to mogą zacząć się dla niego olbrzymie problemy. Szpilka będzie miał wtedy okazję na trafianie potężnych ciosów i osłabianie rywala a warto pamiętać, że każda minuta pojedynku powinna działać na jego korzyść, ponieważ pomimo tego że sam z żelaznej kondycji nie słynie to u Pudzianowskiego powinno być w tym aspekcie jeszcze gorzej.

KSW 83 Colosseum 2 typy

Kto walczy na KSW Colosseum 2? Karta walk

Matchmaker KSW, Wojsław Rysiewski wraz z włodarzami Martinem Lewandowskim oraz Maciejem Kawulskim zadbali o bardzo dobrą rozpiskę na Stadionie Narodowym. Poza największymi nazwiskami federacji jak Mamed Khalidov czy Mariusz Pudzianowski zobaczymy również debiutantów. Karta walk KSW Colosseum 2 prezentuje się bardzo interesująco, zobaczymy po raz pierwszy takich zawodników jak Bogdan Stoica czy Krzysztof Głowacki. Poniżej przedstawiamy Wam aktualną rozpiskę gali na Stadionie Narodowym:

 • Mamed Khalidov vs Scott Askham
 • Marian Ziółkowski vs Salahdine Parnasse
 • Mariusz Pudzianowski vs Artur Szpilka
 • Paweł Pawlak vs Tomasz Romanowski
 • Jakub Wikłacz vs Zuriko Jojua
 • Arkadiusz Wrzosek vs Bogdan Stoica
 • Michał Materla vs Radosław Paczuski
 • Daniel Rutkowski vs Adam Soldaev
 • Roman Szymański vs Valeriu Mircea
 • Krzysztof Głowacki vs Patryk Tołkaczewski

Karta walk prezentuje się bardzo interesująco. Znajdziemy na niej bardzo mocno sportowe pojedynki między zawodnikami będący w szczycie swojej formy. Mowa tutaj o starciach Jakub Wikłacz vs Zuriko Jojua, Daniel Rutkowski s Adam Soldaev czy Paweł Pawlak vs Tomasz Romanowski, które ma szansę skraść całe show na gali KSW Colosseum 2. Poza tym organizacja zadbała o mniej zagorzałych fanów. Zobaczymy pojedynki, które potencjalnie stoją na niższym poziomie sportowym ale przyciągną widzów. Mowa tutaj o walkach Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką oraz Krzysztofa Głowackiego z Patrykiem Tołkaczewskim. Oczywiście na karcie nie zabraknie prawdziwych legend KSW. Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem a Michał Materla sprawdzi umiejętności Radosława Paczuskiego w MMA. Lokalna publiczność, zwłaszcza ta związana z Legią Warszawa czeka na walkę Arkadiusza Wrzoska z debiutującym w KSW Bogdanem Stoicą. Podsumowując, karta walk KSW Colosseum 2 wygląda świetnie i każdy z widzów znajdzie tutaj coś dla siebie.

KSW Colosseum 2 – kiedy, o której godzinie i gdzie najbliższa gala?

Do wydarzenia na stadionie Narodowym dojdzie 3 czerwca 2023 roku, oczywiście w Warszawie. Początek gali o godzinie 19:00.

 • KSW Colosseum 2 – kiedy? 3 czerwca 2023 roku
 • KSW Colosseum 2 – gdzie? Na stadionie Narodowym w Warszawie.

KSW Colosseum 2 – najczęstsze pytania

 • KSW Colosseum 2 kiedy?
  3 czerwca 2023 roku.
 • KSW Colosseum 2 gdzie?
  Na Stadionie Narodowym w Warszawie.
 • Kto walczy na KSW Colosseum 2?
  Karta walk zawiera między innymi pojedynki Mameda Khalidova ze Scottem Askhamem oraz Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką.
 • Gdzie znajdę na KSW Colosseum 2 typy?
  KSW 83 typy sprawdzisz na naszej stronie.
 • Kto ma najwyższe na KSW Colosseum 2 kursy?
  Najatrakcyjniejsze na KSW 83 kursy znajdziesz w Fortunie.