KSW Epic. Gdzie oglądać Khalidov – Adamek? Transmisja na żywo

KSW Epic. Gdzie oglądać Khalidov – Adamek? Transmisja na żywo

Z okazji 20. rocznicy powstania polskiej federacji zaplanowano epicki event w Arenie Gliwice. Gdzie oglądać KSW Epic PPV i walkę wieczoru Khalidov – Adamek? Transmisja dostępna jest w kilku miejscach.

KSW Epic PPV

ODBIERZ BONUS

Gdzie oglądać KSW Epic: Khalidov – Adamek PPV?

KSW PPV będzie można wykupić na stronie internetowej kswepic.tv, ale i na platformie Canal+ online. Tym razem zatem nie będzie możliwości oglądania gali na platformie Viaplay, jak było do tej pory.

Wiesz już zatem KSW Epic gdzie oglądać. Na pewno warto wygospodarować trochę czasu, by 24 lutego śledzić to wydarzenie. Zwieńczeniem świetnie zapowiadającej się gali będzie pojedynek Tomasza Adamka z Mamedem Chalidowem. To niewątpliwie dwie ikony sportów walki w naszym kraju.

Jak wykupić KSW Epic PPV? Ile kosztuje dostęp do gali?

By wykupić transmisję z gali KSW Epic online, trzeba przejść na stronę internetową kswepic.tv. Poniżej instrukcja, co zrobić krok po kroku, by KSW Epic transmisja była twoja!

  1. Zaloguj się lub zarejestruj na kswepic.tv.
  2. Wykonaj test odtwarzacza.
  3. Wybierz wariant premium lub basic.
  4. Opłać subskrypcję (PPV).
  5. Ciesz się dostępem do transmisji z KSW Epic.

Khalidov - Adamek bonus 400 zł Fortuna

ODBIERZ BONUS

Pakiet premium pozwoli na obejrzenie gali w wysokiej jakości 1080p (+168h VOD). W przypadku wariantu basic można liczyć na live 1080p i 48h VOD. Droższa opcja to wydatek rzędu 45,99 zł, a tańsza kosztuje 40,99 zł.

Jak już wspomniałem, tę galę będzie można obejrzeć także na Canal+ online. Obecni abonenci muszą liczyć się z opłatą rzędu 39,99 zł. Nowi użytkownicy mogą uzyskać dostęp do gali za 59,99 zł lub 39,99 zł (w zależności od wybranego pakietu gwarantującego dostęp do innych treści na Canal+ online).

Czy będzie KSW Epic: Khalidov – Adamek stream live za darmo? 

W sieci pojawiają się pytania o KSW Epic live stream free. Czy będzie można śledzić rywalizację zupełnie za darmo? Niestety nie będzie takiej możliwości.

KSW online obejrzysz tylko po uregulowaniu opłaty na w/w platformach.

Czy z KSW Epic: Khalidov – Adamek strumyk tv jest legalny?

Warto wyraźnie podkreślić, że transmisje np. na strumyk tv są nielegalne. Odradzamy korzystanie z takich źródeł.