KSW Epic typy, kursy i zakłady na galę (24.02.2024)

Federacja KSW debiutuje z nową formułą gal, zatytułowaną Epic. W trakcie wydarzenia kibice będą mogli podziwiać rywalizację na najwyższym poziomie, pomiędzy zawodnikami, którzy będą walczyć w różnych formułach. Zobaczymy między innymi starcia w MMA, boksie, K1 czy też według zasad Pride. Każdy znajdzie coś dla siebie. W artykule przedstawiam moje KSW Epic typy na to nowopowstałe, niezwykle ciekawie zapowiadające się wydarzenie.

KSW Epic kursy i zakłady
1
2

Khalidov - Adamek

2.44

OBSTAW TUTAJ

1.56

OBSTAW TUTAJ

Stosic - Scheffel

1.35

OBSTAW TUTAJ

3.20

OBSTAW TUTAJ

Zobacz kursy na pozostałe walki

WEJDŹ NA STRONĘ

KSW Epic typy i kursy bukmacherskie (24.02.2024)

Pierwsza edycja KSW w nowopowstałym formacie na pewno przyciągnie przed ekranami masę ciekawskich fanów. Mowa zarówno o tych, którzy będą zainteresowani całym wydarzeniem jak i poszczególnymi formatami walk. Mowa między innymi o fanach legendarnej organizacji Pride, w której mieliśmy dużo szerszy zakres dozwolonych technik aniżeli w klasycznym MMA. Nowe formuły walki będą na pewno przyciągać również kibiców, dla których KSW Epic typowanie będzie szansą na zarobek. W artykule przedstawimy Wam nasze typy oraz krótką analizę kilku starć, które zobaczymy w najbliższą sobotę.

Stosic – Scheffel: typy i kursy na KSW Epic

Jak wspominaliśmy, jedną z nowych formuł, które kibice KSW będą mogli zobaczyć na gali w Gliwicach będą starcia w formule Pride. W porównaniu do legendarnej organizacji, na KSW będzie inny czas trwania pojedynków ale będą dozwolone kopnięcia w parterze, między innymi legendarne soccer kicki, na które na pewno czeka wielu fanów. Jednym z pojedynków w tej formule będzie starci Darko Stosicia z Brazylijczykiem, debiutującym w KSW, Matheusem Scheffel. Reprezentant kraju kawy ma za sobą dobry okres, gdy szokował dobrymi występami w organizacji PFL. Jednakże nasze KSW Epic typy zakładają łatwą wygraną Stosicia. Chorwat to zawodnik, który jest stworzony do przemocy w klatce i udowodni to w sobotę. Nawet jeśli w tej walce nie będzie mógł korzystać z łokci.

Khalidov - Adamek bonus 400 zł Fortuna

ODBIERZ BONUS

Rusiński – Tulshaev: typy i kursy na KSW Epic

Drugi pojedynek w trakcie śląskiej gali, gdzie będą obowiązywały zasady Pride. Jednakże, w tym starciu możliwy jest jeszcze większy rozlew krwi, ponieważ będą dozwolone łokcie. Pierwotnie miał się zmierzyć tutaj Szwed, Gustaffson z Rusińskim. Niestety, Skandynaw nie jest zdolny do walki i na zastępstwo wszedł za niego walczący pod niemiecką flagą, Tulshaev. KSW Epic kursy zakładają wygraną Polaka i podobnie uważamy my. Naszym zdaniem Rusiński, który od początku przygotowuje się do walki w nowej formule zdominuje rywala i wygra przed czasem.

Khalidov – Adamek: typy i kursy na KSW Epic

Walka wieczoru gliwickiej gali. Na pewno na widowni będziemy świadkami podziału pomiędzy kibicami, choć teoretycznie to Góral powinien liczyć na wsparcie kibiców. Co jedno KSW Epic typowanie to inny potencjalny zwycięzca walki wieczoru. Nam również nie jest łatwo wskazać faworyta. Jednakże, formuła walki wskazuje że faworytem jest Adamek, który od 6 lat nie walczy zawodowo. Naszym zdaniem również to popularny Góral udowodni swoją wyższość nad Mamedem w boksie. Należy pamiętać, że Chalidow to zawodnik, który również jest wiekowy i ma za sobą wiele poważnych urazów.

ksw epic typy

Kto walczy na KSW Epic? Karta walk

W najbliższą sobotę będziemy świadkami zupełnie czegoś nowego w wykonaniu największej polskiej federacji MMA. KSW Epic karta walk zawiera wiele legendarnych nazwisk. Dodatkowo, postaci te zmierzą się ze sobą w formułach walki, które nie są powszechnie używane w sportach walki nad Wisłą. Oto rozpiska nadchodzącej gali, która odbędzie się w Gliwicach:

 • Mamed Khalidov ( Boks 0-0-0) vs Tomasz Adamek ( Boks 53-6-0) – walka w boksie
 • Phil De Fries vs Josh Barnett – walka w grapplingu
 • Michał Królik vs Václav Sivák – walka na zasadach Muay Thai
 • Rafał Haratyk (17-5-2) vs Marcin Wójcik (19-8-0) – półfinał turnieju mistrzowskiego w wadze półciężkiej
 • Damian Piwowarczyk (7-2-0) vs Kleber Silva (22-11-0) – półfinał turnieju mistrzowskiego w wadze półciężkiej
 • Ivan Erslan (13-3-0) vs Bogdan Gnidko (10-1-0)
 • Darko Stošić (19-6-0) vs Matheus Scheffel (17-10-0) – walka na zasadach Pride
 • Konrad Rusiński (6-1-0) vs Muslim Tulshaev (10-3-0) – walka na zasadach Pride
 • Piotr Kacprzak (9-4-0) vs Adam Brysz (2-0-0) – walka MMA w kimonach

Gdzie oglądać KSW Epic? Transmisja i stream online

Nadchodzącą galę KSW Epic w Gliwicach będzie można obejrzeć w dwóch miejscach. Pierwsza to standardowo platforma KSW.tv. Druga to natomiast możliwość obejrzenia gali za pomocą Canal+. W obu przypadkach dostęp do gali kosztuje 39.99zł.

KSW Epic PPV

ODBIERZ BONUS

Najczęstsze pytania o KSW Epic

 • KSW Epic kiedy?
  W najbliższą sobotę, 24.02.2024.
 • KSW Epic gdzie?
  W Gliwicach.
 • Kto walczy na KSW Epic?
  Karta walk to między innymi Tomasz Adamek vs Mamed Chalidow.
 • Gdzie znajdę na KSW Epic typy?
  W artykule na naszej stronie.
 • Kto ma najwyższe na KSW Epic kursy?
  Fortuna.