Kto wygrał walkę Khalidov – Askham? Wynik i skrót walki KSW 83 Colosseum 2

Kto wygrał walkę Khalidov – Askham? Wynik i skrót walki KSW 83 Colosseum 2

W niniejszym tekście poznasz odpowiedź na pytanie kto wygrał walkę Khalidov – Askham. Wynik i skrót walki zamieściliśmy poniżej.

Kto wygrał walkę Khalidov – Askham? Wynik i skrót walki

Mamed Khalidov wygrywa przez nokaut w trzeciej rundzie.

Fenomenalny nokaut Mameda Khalidova. To 18 skończenie przed czasem legendy KSW. Pierwsze dwie rundy dla Mameda, który kontrolował walkę w parterze. W trzeciej rundzie Khalidov najpierw poczęstował Askhama bocznym kopnieciem na tułów, a kiedy ten wstał, poprawił latającym kopnięciem i ubił go w parterze. Sędzia zmuszony był zakończyć ten pojedynek.

Bez dwóch zdań, Mamed Khalidov i Scott Askham byli jednymi z głównych aktorów gali KSW 83 Colosseum 2. Co ciekawe, dopełniła się w ten sposób trylogia. Przed pojedynkiem na Stadionie Narodowym, jedno zwycięstwo odniósł Mamed, a raz górą był Scott. Wielu zastanawiało się, jaka będzie dyspozycja Askhama, który z powodu kontuzji nie walczył od dłuższego czasu. To właśnie z tego względu zdecydowanym faworytem bukmacherów w tej walce był Mamed Khalidov. Czy zaskoczyło Cię, kto wygrał walkę Khalidov – Askham? Sprawdź na naszej stronie także wyniki i skróty pozostałych pojedynków.