Kto wygrał turniej Fame MMA 20? Wyniki turnieju K1

Kto wygrał turniej Fame MMA 20? Wyniki turnieju K1

Ośmiu zawodników i 2 miliony złotych w puli – to pierwszy w historii turniej na gali Fame MMA 20. Kto wygrał turniej K1? Sprawdź w poniższym tekście.

Kto wygrał turniej Fame MMA 20?

Wyniki turnieju Fame MMA 20: zwycięzcą został Maksymilian Wiewiór Wiewiórka!

  • Wiewiór – Josef Bratan: Wiewiór wygrywa przez niejednogłośną decyzję sędziów. W pierwszej rundzie to Wiewiór był liczony, w drugiej Josef Bratan. Starcie było bardzo wyrównane, ale celniejszy był jednak Maksymilian Wiewiórka.
  • Malczyński – Josef Bratan: Josef Bratan wygrywa przez jednogłosną decyzję sędziów.
  • Ferrari – Wiewiór: Wiewiór wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów.
  • Jose “Josef Bratan” Simao vs. Adrian “Polak” Polański: Josef Bratan wygrywa przed czasem. Polak był trzy razy liczony.
  • Filip “Filipek” Marcinek vs. Dawid Malczyński: Malczyński wygrywa na punkty. Filipek był raz liczony.
  • Arkadiusz Tańcula vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka: Wiewiór wygrywa na punkty. Kompletna dominacja nad Tańculą.
  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs. Krystian “Krycha” Wilczak: Ferrari wygrywa przez dyskwalifikację Krychy, który dwukrotnie kopnął go w krocze.

Przypomnijmy, że najpierw odbyły się walki ćwierćfinałowe, później półfinały, a na sam koniec finał, który był jednocześnie main eventem gali w krakowskiej Tauron Arenie.

Zanim poznamy odpowiedź na pytanie kto wygrał turniej Fame MMA 20, warto wiedzieć, że w szranki rywalizacji, w której puli znalazło się aż 2 miliony złotych stanęło ośmiu śmiałków. Najlepszy z nich zgarnie 1,5 miliona złotych, a konto pokonanego w wielkim finale zasili 500 tysięcy złotych. Na liście startowej turnieju znalazły się wszystkie znane twarze Fame'u, w tym ten, który urozmaicał gale od pierwszej edycji, a więc Krystian Krycha Wilczak. Oprócz niego w szranki rywalizacji stanęli Amadeusz Ferrari Roślik, Arkadiusz Tańcula, Maksymilian Wiewiór Wiewiórka, Filip Filipek Marcinek, Dawid Malczyński, Jose Josef Bratan Simao oraz Adrian Polak Polański. Kto wygrał turniej Fame MMA 20? Dowiedz się tego z naszego tekstu.