Kto wygrał walkę Bagieta – Daro Lew? Wynik i skrót walki Prime MMA 8

Kto wygrał walkę Bagieta – Daro Lew? Wynik i skrót walki Prime MMA 8

Czy Michał Bagieta Gorzelańczyk i Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk stworzyli widowisko na miarę oczekiwań? Kto wygrał walkę Bagieta – Daro Lew? Wynik i szczegóły sprawdzisz w przygotowanym przeze mnie tekście.

Kto wygrał walkę Bagieta – Daro Lew? Skrót i przebieg pojedynku

Wynik walki Bagieta – Daro Lew: Wygrana Daro Lwa przez TKO w pierwszej rundzie.

Daro Lew zaczął od niskich kopnięć, a później czysto trafił Bagietę, który był liczony. Gorzelańczyk za pierwszym razem jeszcze wstał, ale za drugim, kiedy padł po backfiście, nie był w stanie już podnieść się przez dość długi czas. Sędzia zakończył walkę, a Daro Lew wygrał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie.

Bagieta – Daro Lew wynik walki Prime MMA 8

Bagieta i Daro Lew to postacie, które polaryzują publiczność freak fightów. Obaj mają wielu zwolenników, ale i krytyków. Cóż, są to osoby kontrowersyjne, które mają swój sposób bycia. Jednak nie to było najważniejsze w klatce, a umiejętności i głowa, która nie zawsze w obu przypadkach dojeżdżała do klatki na czas. Jak było tym razem? Kto wygrał walkę Bagieta – Daro Lew?

Przed pojedynkiem zdania były podzielone, a kursy z uwagi na warunki fizyczne i doświadczenie w K-1 faworyzowały Dariusza Daro Lwa Kaźmierczuka. Bagieta mówiło się, że nie miałby żadnych problemów z Daro Lwem w mma, ale w K-1 nie ma aż takich umiejętności. Czy to się potwierdziło?