Kto wygrał walkę Bagieta – Jaś Kapela? Wynik i skrót walki (Prime MMA 7)

Kto wygrał walkę Bagieta – Jaś Kapela? Wynik i skrót walki (Prime MMA 7)

Czas poznać wynik rewanżowego starcia na gali Prime MMA 7. Zatem kto wygrał walkę Bagieta – Jaś Kapela? Wynik walki i skrót sprawdzisz w tekście.

Kto wygrał walkę Bagieta – Jaś Kapela? Wynik walki

Wynik walki Bagieta – Jaś Kapela: Bagieta wygrywa decyzją sędziów.

Kto wygrał walkę Bagieta – Jaś Kapela? Skrót i opis pojedynku

Walka niemal cały czas toczyła się w parterze. Wydawało się, że lepszy był Jaś Kapela, który miał swojego rywala w dosiadzie i próbował kilku technik kończących, ale sędziowie orzekli zwycięstwo Bagiety. “Złodzieje” – przyznał po walce Jaś Kapela, który rzucił pucharem. “To jakaś ściema, dominowałem całą walkę, miałem go też w dosiadzie, to jakiś żart. Nie chcę trzeciej walki, bo to jest ustawione” – dodał chwilę później. “Może to nie mój najlepszy występ, ale miałem wcześniej różne perypetie” – skomentował z kolei Bagieta.

Wiesz kto wygrał walkę Bagieta – Jaś Kapela. Wynik walki zaskoczył? Warto przypomnieć, że zdecydowanym faworytem bukmacherów był Gorzelańczyk, a więc ten, który okazał się lepszy w pierwszej walce. Kursy na wygraną Jasia Kapeli były z kolei tak wysokie, że nikt nie wierzył, iż ten lewicowy aktywista będzie w stanie nawiązać z Bagietą równorzędną walkę, a co dopiero, że będzie w stanie w Koszalinie być autorem niespodzianki. Jak to wszystko się zakończyło? Dowiesz się oczywiście z naszego tekstu.