Kto wygrał walkę Cios – Jóźwiak? Wynik i skrót walki Clout MMA 4

Kto wygrał walkę Cios – Jóźwiak? Wynik i skrót walki Clout MMA 4

O gali Clout MMA 4 głośno było od kilku tygodni. W końcu nadszedł czas, by poznać rozstrzygnięcia tego wydarzenia. Kto wygrał walkę Cios – Jóźwiak? Wynik walki zaprezentowany został w niniejszym tekście.

Kto wygrał walkę Cios – Jóźwiak? Skrót i przebieg pojedynku

Wynik walki Cios – Jóźwiak: wygrana Ciosa przez jednogłośną decyzję sędziów.

Już od początku tej walki na trybunach było bardzo głośno. Widzowie wymierzali cierpkie słowa w stronę Ciosa. To musiało go dotknąć. W klatce natomiast mieliśmy trochę takiej szachowej batalii, ale były też niekonwencjonalne próby obu zawodników.

W pierwszej rundzie mieliśmy jedno obalenie Ciosa. Jóźwiak raczej był dość defensywny. W drugiej partii nic się nie zmieniło. Znów Adrian Cios spisywał się lepiej, a Paweł Jóźwiak był mocno statyczny.

Generalnie Cios był tutaj znacznie lepszy i w pełni zasłużenie zwyciężył.

Cios – Jóźwiak wynik walki Clout MMA 4

Znamy już Cios – Jóźwiak wynik walki, do której doszło na Clout MMA 4. Niewątpliwie to jedno z bardziej interesujących starć na karcie walk gali w łódzkiej Atlas Arenie. Kto wygrał walkę Cios – Jóźwiak? Wynik znajdziecie wyżej.

Tymczasem warto zauważyć, że do tego starcia Adrian Cios przystępował na fali trzech zwycięstw z rzędu. Dwukrotnie pokonywał Marcina Najmana przez dyskwalifikację. Faworytem starcia z Pawłem Jóźwiakiem co prawda nie był, ale mimo to wiele osób zwiastowało, że Adrian Cios może tutaj zwyciężyć.

Pojawiały się też przypuszczenia, że ta batalia zakończy się przed czasem. Nic w tym dziwnego. Można było zakładać, że obydwaj zawodnicy będą starać się jak najszybciej zakończyć tę “bitkę”.

Przypomnijmy, że Prezes FEN, a więc Paweł Jóźwiak, to debiutant federacji Clout MMA. Zestawienie go z Adrianem Ciosem wywołało sporo emocji. Mało kto spodziewał się tego, że organizatorzy “zmontują” taką konfrontację.

W zapowiedziach walki podkreślano, że Paweł Jóźwiak i Adrian Cios mają sporo do wyjaśnienia. Jednocześnie zauważano, że MMA 3×3 minuty powinno na to pozwolić.