Kto wygrał walkę Crazy – Wielki Bu? Wynik i skrót walki Clout MMA 4

Kto wygrał walkę Crazy – Wielki Bu? Wynik i skrót walki Clout MMA 4

Dawid Załęcki i Patryk Masiak to zestawienie, które wywoływało sporo emocji wśród osób zainteresowanych Clout MMA 4. W końcu nadszedł moment weryfikacji, którego stać na więcej. Kto wygrał walkę Crazy – Wielki Bu? Wynik walki poniżej.

Kto wygrał walkę Crazy – Wielki Bu? Skrót i przebieg pojedynku

Wynik walki Crazy – Wielki Bu: “Wielki Bu” wygrał przez TKO.

Patryk Masiak szybko przeszedł do ataku i mocno trafił przeciwnika! Dawid Załęcki upadł na deski, ale szybko się podniósł. Chwilę później znów leżał! Ależ to były poważne tarapaty “Crazy'ego”. Siła “Wielkiego Bu” była totalnie destrukcyjna. Rywal, co chwile się kładł!

Generalnie ta walka wyglądała dość kuriozalnie. Dawid Załęcki po prostu nie miał tutaj pomysłu, co zadziałało na rywala niczym płachta na byka. Decydujący cios miał miejsce praktycznie równo z gongiem kończącym pierwszą rundę.

“Crazy” ewidentnie zirytował sędziego. Fakt jest taki, że jego taktyka polegająca na ciągłym wywracaniu się była frustrująca…

Crazy – Wielki Bu wynik walki Clout MMA 4

Wiemy już, kto wygrał walkę Crazy – Wielki Bu. Na pewno ten pojedynek generował sporo emocji. Faworytem był tutaj Patryk Masiak, ale już przed rozpoczęciem rywalizacji można było założyć, że Dawid Załęcki zrobi wszystko, by postawić jak najtwardsze warunki. Wobec tego Crazy – Wielki Bu wynik walki pozostawał wielką niewiadomą.

Przed tym starciem w łódzkiej Atlas Arenie przedstawiciele Clout MMA zauważali, że Dawid Załęcki pokazywał wielokrotnie i udowodnił swoim fanom, że potrafi tworzyć kapitalne widowiska. Wiele osób wyczekiwało jego powrotu do klatki.

Patryk Masiak ostatnio pokonał Denisa Załęckiego, a teraz przyszedł czas na jego ojca. Już przed pojedynkiem było jasne, że żaden z zawodników się nie cofnie i że obydwaj zrobią wszystko, by osiągnąć tutaj wymarzony triumf. Emocje zagwarantowała też formuła zmagań. Postanowiono, że tutaj obowiązywać będą małe rękawice (K-1).

“Jeden i drugi chce do tego pojedynku podejść na sportowo. Ale ani jednemu, ani drugiemu nie jest łatwo uciec od tego, co wydarzyło się w grudniu” – pisali przedstawiciele Clout MMA.