Kto wygrał walkę Ferrari – Krycha? Wynik i skrót walki

Kto wygrał walkę Ferrari – Krycha? Wynik i skrót walki

Odpowiedzmy na pytanie kto wygrał walkę Ferrari – Krycha? Wynik walki, która była ćwierćfinałem turnieju K1 podczas jubileuszowej gali Fame MMA 20 opublikowaliśmy poniżej.

Kto wygrał walkę Ferrari – Krycha? Skrót i przebieg

Wynik walki Ferrari – Krycha: Ferrari wygrywa przez dyskwalifikację Krychy, który dwukrotnie kopnął go w krocze.

Krycha dwukrotnie w pierwszej rundzie kopnął Ferrariego w krocze. Za drugim razem Roślik pokiwał głową, że nie da rady już walczyć i odmówił kontynuowania pojedynku.

Czy wiesz, że galę Fame MMA 20 możesz obstawiać z cashbackiem 200 zł od Betclic? W przypadku nietrafienia swojego zakładu otrzymasz zwrot do 200 zł. Podaj kod BETPLMAX przy rejestracji.

5 rating
Betclic Kod Promocyjny
Zakład bez ryzyka 100% do 50 PLN
  • ⭐ Gra bez podatku - Bez limitu
  • ⭐ Forma zwrotu - freebet do 50 zł
Terms & Conditions

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

BETPLMAX
Kopiuj
Sprawdzone 17/06/2024
95 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

Amadeusz Ferrari Roślik – Krystian Krycha Wilczak wynik walki

Amadeusz Ferrari Roślik i Krystian Krycha Wilczak to dwóch z ośmiu zawodników, którzy stanęli w szranki rywalizacji o 2 miliony złotych w premierowym turnieju K1 podczas jubileuszowej gali Fame MMA. Ferrari i Krycha którzy stoją u popularności Fame'u trafili na siebie już w ćwierćfinale, a to oznaczało, że musiał odpaść jeden z nich. Czy wynik walki Ferrari – Krycha był dla Ciebie zaskoczeniem? Bukmacherzy zdecydowanie stawiali na Amadeusza Roślika, którego widziano też jako jednego z głównych faworytów turnieju na zasadach kickboxingu.