Kto wygrał walkę Gosia Magical – Nikita? Wynik i skrót walki Clout MMA 2

Kto wygrał walkę Gosia Magical – Nikita? Wynik i skrót walki Clout MMA 2

Bardzo dużo kontrowersji wywołało zestawienie stworzone przez włodarzy Clout MMA Gosia Magical vs. Nikita. Kto wygrał walkę Gosia Magical – Nikita? Wynik walki znajdziecie w niniejszym tekście.

Kto wygrał walkę Gosia Magical – Nikita? Skrót i przebieg pojedynku

Wynik walki Gosia Magical – Nikita: wygrana Gosi Magical przez nokaut

Widzowie bardzo długo musieli czekać na walkę Gosi Magical i Nikity. Została ona przełożona na sam koniec gali i rozpoczęła się po godzinie 0:40. Na pewno jednak wiele osób wytrwało do momentu rozpoczęcia rywalizacji Gosi Magical i Nikity.

Od początku rywalizacji kopnięcia próbowała wyprowadzać Nikita, ale na niewiele się to zdawało. Nieco później Gosia Magical wyprowadziła mocny lewy. Nikita była liczona! Dała jednak do zrozumienia, że jest gotowa do dalszej walki.

Później znów przeważała Gosia. Na 57 sekund przed końcem drugiej rundy Nikola znów padła. Gosia wygrała przez nokaut!

Gosia Magical – Nikita wynik walki Clout MMA 2

Kto wygrał walkę Gosia Magical – Nikita? Tutaj faworytką – i to zdecydowaną – była oczywiście Nikola Alokin. Jest ona bardziej wysportowana od Małgorzaty Zwierzyńskiej, Nic w tym dziwnego. Nikita ma już przecież za sobą walkę w MMA i zdążyła na pewno wyciągnąć pewne wnioski. Matka Daniela Magicala dopiero wchodzi do tego świata. 

Gosia Magical – Nikita wynik walki jest chyba mniej istotny od tego, jak wiele emocji wywołało to zestawienie. Nie brakowało osób zniesmaczonych walką 50-latki z niespełna 20-latką. Niektórzy twierdzili, że to festiwal patologii czy wręcz apogeum patologii. 

Cóż, krytyczne komentarze internautów nie biorą się znikąd. Prawda jest taka, że Małgorzata Zwierzyńska wybiła się w patologicznych okolicznościach – za sprawą streamów jej syna, na których królowała przemoc, alkohol i wszelkie inne zachowania zasługujące na potępienie. Nikita też popularność zyskała dzięki Danielowi Magicalowi. Przez jakiś czas była jego dziewczyną.

Rozstanie pary wywołało ogromne poruszenie wśród internautów. “Dramę” z uwagą śledziło mnóstwo – przede wszystkim młodych – osób.