Kto wygrał walkę Jakub Kosa Kosecki – Łukasz Tuszol Tuszyński? Wynik i skrót

Kto wygrał walkę Jakub Kosa Kosecki – Łukasz Tuszol Tuszyński? Wynik i skrót

Chcesz wiedzieć kto wygrał walkę Jakub Kosa Kosecki – Łukasz Tuszol Tuszyński? Wynik walki, do której doszło na Fame MMA 20 opublikowaliśmy w poniższym tekście.

Kto wygrał walkę Jakub Kosa Kosecki – Łukasz Tuszol Tuszyński? Skrót i przebieg

Wynik walki Jakub Kosa Kosecki – Łukasz Tuszol Tuszyński: Tuszol wygrywa przez TKO w pierwszej rundzie.

Kosecki zaczął mocno, ale jego ciosy nie zrobiły wrażenia na Tuszolu, który szybko powalił Kosę. Później zrobił to ponownie, a przy kolejnym razie sędzia zastopował pojedynek.

Czy wiesz, że galę Fame MMA 20 możesz obstawiać z cashbackiem 200 zł od Betclic? W przypadku nietrafienia swojego zakładu otrzymasz zwrot do 200 zł. Podaj kod BETPLMAX przy rejestracji.

5 rating
Betclic Kod Promocyjny
Zakład bez ryzyka 100% do 50 PLN
  • ⭐ Gra bez podatku - Bez limitu
  • ⭐ Forma zwrotu - freebet do 50 zł
Terms & Conditions

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

BETPLMAX
Kopiuj
Sprawdzone 22/05/2024
95 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

Jakub Kosa Kosecki – Łukasz Tuszol Tuszyński wynik walki

Jakub Kosa Kosecki to kolejny były zawodowy piłkarz, który zadebiutował na freakowych walkach. Poznając już kto wygrał walkę Jakub Kosa Kosecki – Łukasz Tuszol Tuszyński, można przyznać, że Kosa jest kolejnym zawodnikiem po chociażby Tomaszu Hajcie, Błażeju Augustynie i Jakubie Wawrzyniaku, który spróbował emocji w klatce. Jego rywal, a więc Tuszol, to streamer, który jest częścią grupy Bungee, do której należą także między innymi Bandura czy Dzinold, którzy już wcześniej mieli okazję zaprezentować się szerszej publiczności Fame MMA.