Kto wygrał walkę Josef Bratan – Wiewiór? Wynik i skrót walki Fame Friday Arena 2

Kto wygrał walkę Josef Bratan – Wiewiór? Wynik i skrót walki Fame Friday Arena 2

Kto wygrał walkę Josef Bratan – Wiewiór? Wynik sprawdzisz w naszym tekście, gdzie możesz obejrzeć także skrót pojedynki Fame MMA Friday Arena 2.

Kto wygrał walkę Josef Bratan – Wiewiór? Skrót i przebieg pojedynku

Wynik walki Josef Bratan – Wiewiór: Wiewiór wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów.

Wiewiór mocno trafił Josefa Bratana w pierwszej minucie walki. Ten przyklęknął i był liczony. Zdołał jednak wstać. Później kilka widowiskowych akcentów ze strony Josefa Bratana.

W drugiej rundzie tempo walki nieco spadło. Josef Bratan nie próbował już widowiskowych prób, a walczył bardziej metodycznie. To jednak Wiewiór znów wyprowadzał mocniejsze ciosy.

W trzeciej rundzie tempo było jeszcze niższe. Josef Bratan nie znalazł sposobu na Wiewióra i nie postawił też wszystkiego na jedną kartę.

Josef Bratan – Wiewiór wynik walki Fame MMA Friday Arena 2

Kto wygrał walkę Josef Bratan – Wiewiór? Faworytem pojedynku był posiadacz dwóch pasów, a więc Maksymilian Wiewiórka. Wiewiór wygrał ostatnio z Tańculą, ale wszyscy mówili przed pojedynkiem, że Josef Bratan może być jego największym wyzwaniem w karierze. Zwłaszcza, że Josef Bratan nie przegrał jeszcze w Fame, wygrywając ostatnio z Kubą Nowaczkiewiczem. Reasumując czy Josef Bratan – Wiewiór wynik Cię czymś zaskoczył?