Kto wygrał walkę Jóźwiak – Boxdel? Wynik i skrót walki Fame Friday Arena 2

Kto wygrał walkę Jóźwiak – Boxdel? Wynik i skrót walki Fame Friday Arena 2

Sprawdź kto wygrał walkę Jóźwiak – Boxdel. Wynik walki i skrót Fame MMA Friday Arena 2 znajdziesz w poniższym tekście.

Kto wygrał walkę Jóźwiak – Boxdel? Skrót i przebieg pojedynku

Wynik walki Jóźwiak – Boxdel: Boxdel wygrywa przez nokaut w drugiej rundzie.

Jóźwiak trafił w kontrze i znokautował Boxdela już po kilku sekundach. Ten był liczony, ale zdołał wrócić do pojedynku. Dalsze fragmenty dość wyrównane, ale wkradło się sporo chaosu. Boxdel zdołał naruszyć niskimi kopnięciami nogę Jóźwiaka.

W drugiej rundzie Boxdel mocno trafił Jóźwiaka, który upadł na matę. Ten miał problem żeby wstać, ale udało mu się to w ostatniej chwili. Boxdel poczuł krew, a Jóźwiak kopnął go w krocze, wobec czego zyskał nieco czasu. W końcówce Boxdel lowkickiem powalił Jóźwiaka, ten wstał, ale po chwili Boxdel idealnie trafił prawym Prezesa FEN i sędzia zakończył pojedynek.

Jóźwiak – Boxdel wynik walki Fame MMA Friday Arena 2

To rewanżowe starcie, które było jednocześnie walką wieczou Fame MMA Friday Arena 2 w Netto Arenie w Szczecinie. W pierwszym pojedynku lepszy okazał się Boxdel, którzy w rzymskiej klatce pokazał więcej siły i determinacji od Pawła Jóźwiaka. Prezes FEN poddał walkę. Jak wypadł ich rewanż? Czy Jóźwiak – Boxdel wynik walki Cię zaskoczył? Na papierze zdecydowanym faworytem był Boxdel, który przeszedł w ostatnich miesiącach sporą metamorfozę i wziął się ostro za treningi. Panowie walczyli na zasadach K-1 w małych rękawicach, a więc w jednej z najbardziej widowiskowych formuł walki we freak fightach.