Kto wygrał walkę Jóźwiak – Japczan? Wynik i skrót walki Prime MMA 8

Kto wygrał walkę Jóźwiak – Japczan? Wynik i skrót walki Prime MMA 8

Wiadomo kto wygrał walkę Jóźwiak – Japczan. Wynik walki i skrót możesz sprawdzić w poniższym, specjalnie przygotowanym z okazji Prime MMA 8 przeze mnie tekście.

Kto wygrał walkę Jóźwiak – Japczan? Skrót i przebieg pojedynku

Wynik walki Jóźwiak – Japczan: Wygrana Jóźwiaka przez TKO w trzeciej rundzie.

Lepiej w walkę wszedł Japczan, ale już w połowie pierwszej rundy opadł z sił, co sprawiło, że do głosu zaczął dochodzić Jóźwiak. Prezes dwukrotnie posłał rywala na deski w drugiej i raz w trzeciej rundzie, kiedy Japczan już nie wstał. Bardzo dobra walka Jóźwiaka, który pokazał, że pomimo wieku wciąż potrafi rywalizować na wysokim freak fightowym poziomie.

Jóźwiak – Japczan wynik walki Prime MMA 8

W co-main evencie gali Prime MMA 8 zmierzyli się Paweł “Prezes” Jóźwiak i Jakub “Japczan” Piotrowicz. Czy to, kto wygrał walkę Jóźwiak – Japczan zaskoczyło? Przed pojedynkiem sporo mówiło się o różnicy wieku, pomiędzy Jóźwiakiem, a Japczanem. Obu panów dzieli ponad 20 lat. Wielu wskazywało też, że Jóźwiak nie ma serca do walki. Jednak z drugiej strony, spora grupa mówiła o sporej aktywności Pawła Jóźwiaka, który na przestrzeni kilkunastu ostatnich miesięcy stoczył wiele pojedynków w różnych formułach. Japczan był z kolei nieaktywny od około dwóch lat, co zdaniem wielu, miało mieć znaczący wpływ na przebieg co-main eventu gali Prime MMA 8. Co z tego wszystkiego wyszło? Jakie są Twoje odczucia odnośnie wyniku walki Jóźwiak – Japczan?