Kto wygrał walkę Karwat – Fericze? Wynik i skrót walki Clout MMA 2

Kto wygrał walkę Karwat – Fericze? Wynik i skrót walki Clout MMA 2

Clout MMA 2 to kolejna gala organizowana przez Lexy Chaplin oraz Sławomira Peszkę. Tym razem wydarzenie postanowiono przeprowadzić w płockiej Orlen Arenie. Za nami kolejna potyczka – kto wygrał walkę Karwat – Fericze? Wynik walki poniżej.

Kto wygrał walkę Karwat – Fericze? Skrót i przebieg pojedynku

Wynik walki Karwat – Fericze: zwycięstwo Konrada Karwata przez jednogłośną decyzję sędziów

Ależ tam się działo! Już w pierwszej minucie Karwat rzucił przeciwnikiem, ale Fericze momentalnie się pozbierał. Zadziało się to naprawdę w mgnieniu oka.

Krzysztof “Fericze” Ferenc pokazywał Konradowi Karwatowi, że absolutnie nie zamierza tanio sprzedawać skóry. Dobrze się bronił, starał się również podejmować działania ofensywne. Pierwszą rundę wygrał Karwat, który był skuteczniejszy, ale “Fericze” pozostawił po sobie całkiem przyzwoite wrażenie.

Próbował, starał się Karwat, ale “Fericze” nie pozwalał mu na zbyt wiele. Przyjmował co prawda ciosy, jednak w drugiej rundzie nadal całkiem dobrze się bronił.

Ostatecznie więcej chłodnej głowy zachował Konrad Karwat. To właśnie on został ogłoszony zwycięzcą tej walki.

Karwat – Fericze wynik walki Clout MMA 2

Zastanawiacie się, kto wygrał walkę Karwat – Fericze? Odpowiedzi szukajcie powyżej. Sami możecie sobie odpowiedzieć, czy Karwat – Fericze wynik walki jest dla was niespodzianką. Jeżeli chcecie, podzielcie się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach.

Zdecydowanym faworytem sobotniego starcia na gali Clout MMA 2 był były strongman. Już dość długo przed walką mówiło się, że Karwat może zakończyć zmagania przed czasem – nawet w pierwszej rundzie.

Nie było w tym ani trochę przypadku. Karwat ma za sobą kilka bardzo udanych walk. Udowadniał już, że drzemie w nim niemały potencjał. Ze swoich trzech zwycięskich walk, wszystkie kończył przed czasem. W dwóch triumfował już w pierwszej rundzie. Choćby dlatego uważano, że Krystiana Ferenca też może pokonać w mgnieniu oka.

A co można powiedzieć o Fericze? On w oczach bukmacherów był wielkim underdogiem. Trudno było znaleźć logiczne argumenty przemawiające za możliwością wygranej Ferenca. We wcześniejszych walkach prezentował się dość mizernie.