Kto wygrał walkę Głowacki – Gleba? Wynik i skrót walki KSW 83 Colosseum 2

Kto wygrał walkę Głowacki – Gleba? Wynik i skrót walki KSW 83 Colosseum 2

Chcesz dowiedzieć się, kto wygrał walkę Głowacki – Gleba? Wynik walki i krótki opis pojedynku sprawdzisz w poniższym tekście.

Kto wygrał walkę Krzysztof Głowacki – Patryk Gleba Tołkaczewski? Wynik walki

Krzysztof Głowacki wygrywa przez nokaut w pierwszej rundzie. Takiego czegoś świat mma jeszcze nie widział. Tołkaczewski sprowadził Głowackiego i miał go w dosiadzie i wtedy Główka wyprowadził lewy wprost na szczękę Gleby. Ten padł jak rażony piorunem i sędzia zmuszony był przerwać ten pojedynek po około półtorej minuty. Znokautować kogoś z dołu w parterze i to ciosem – coś niesamowitego. To może być nokaut tej gali! Ależ moc ma w pięściach Krzysztof Głowacki.

Jeden z bukmacherów przygotował kurs 150.00 na zwycięzcę walki Pudzian – Szpilka. Należy kliknąć w poniższy link, założyć konto z kodem BETMAX i wpłacić min. 50 zł, a następnie postawić min. 2 zł na Szpilkę lub Pudziana. Za wygrany zakład otrzymasz 300 zł bonusu (2 zł x kurs 150.00)

Pudzianowski - Szpilka

ODBIERZ BONUS

Krzysztof Głowacki to były mistrz świata w boksie zawodowym, który podobnie, jak Patryk Gleba Tołkaczewski wszedł do nieznanego sobie świata mma. Przed walką więcej mówiło się o doświadczeniu popurnego Gleby, który nie tylko miał za sobą krwawe walki na gołe pięści, ale również w przeszłości trenował mieszane sztuki walki. Wynik walki Krzysztof Głowacki – Patryk Gleba Tołkaczewski interesował każdego kibica, śledząco KSW 83 Colosseum 2.